Директор готелю — персона, яка керує і несе відповідальність, не тільки за комерційну складову, рекламну та маркетингову політику, але і сервісну службу, яка, по суті, є важливим, визначальним фактором успішності готелю kharkov hotels Voyage.

Російська школа управління запрошує власників, керівників і керуючих готелів ознайомитися з сучасними методами і технологіями управління готелем та ведення бізнесу в цій галузі на Семінарі «Директор готелю». Основна мета програми — навчання спеціалізованим навичкам управління, планування і здійснення діяльності у сфері готельного бізнесу. Семінар пройде у форматі шестиденного очного інтенсивного навчання з 18 по 23 листопада.

На програмі Ви обговоріть питання стратегічного розвитку готелю, менеджменту якості, стандарти обслуговування, основи управлінського обліку та фінансової діяльності. Важливою темою пройде сервісна політика, робота всіх служб і автоматизація бізнес-процесів в готельному бізнесі. Особлива увага приділяється питанню роботи з рекламаціями (невдоволеннями), і тому, як перетворити незадоволеного клієнта в прихильника саме Вашого готелю. На виїзній сесії Ви подивіться роботу одного з великих готелів Москви (стандарти обслуговування, номерний фонд, служб housekeeping, охорони, харчування та ін.)

Після проходження програми, Ви отримаєте не тільки знання про предмет, але і опануєте управлінськими навичками, освоїте навички побудови ефективної структури готелю, розподілу функцій, визначення показників ефективності, створення оптимальної системи мотивації. А набуті навички системного аналізу, прийняття рішень стратегічного характеру і лідерства дозволять Вам підкорювати нові висоти професійного олімпу і особистої успішності.

За підсумками навчання видається документ встановленого законом зразка про додаткове професійну освіту керівника сервісної організації.

Джерело www.prohotel.ru