03.10.2012 | Рубрика: Статті про готелі

Величезний древнє місто Єкатеринбург привертає маси любителів екскурсійних турів і прихильників насичених культурних програм. За масштабами він поступається лише культурної та державної столицям Росії, та ще Новосибірську дешевые гостиницы в харькове посуточно. Потужний сибірський гігант був заснований за часів царювання царя-реформатора. Саме Петром I тут було закладено майбутній індустріальний центр, оплот влади, база для розвитку промисловості і військової могутності Русі.

Центральний уральський мегаполіс відвідують не тільки сибіряка. Знамениті архітектурні пам’ятники, приголомшливі музейні експозиції, прославлені театри Єкатеринбурга прагнуть відвідати жителі всіх вітчизняних регіонів. Сюди можна відправитися за спеціально розробленою туристичній програмі або приїхати самостійно, особисто спланувавши відпочинок і відвідування найбільш цікавих історичних об’єктів. У любителів подорожей не буде проблем з проживанням, адже квартири подобово в Єкатеринбурзі орендувати можна заздалегідь. Крім того, до послуг приїжджих велика мережа міні готелів і великих готельних комплексів, розташованих, як у центральних районах уральської столиці, так і на околиці на віддалі від нічного шуму молодіжних дискотек і барів.

У Єкатеринбург на екскурсійний відпочинок можна сміливо вирушати всім сімейством. Місто подарує колосальну кількість чудових вражень і корисної інформації дітям будь-якої вікової категорії, дорослим з різним колом інтересів. Пізнавальні екскурсії можна чудово поєднувати з походами на численні культурні заходи, з відвідуванням театрів і кінотеатрів, різноманітних виставок. Для вечірнього відпочинку можна вибрати затишний ресторанчик, запальний клуб або нічну дискотеку, де прекрасно проведуть романтичні годинник молоді сімейні пари. Ну а тим, хто приїхав з дітьми, в Єкатеринбурзі взагалі роздолля. Радість дітворі піднесе відмінна циркова програма, зоопарк, подання до ТЮГу, парк метеликів, прогулянки по парках і гри в дитячих містечках.

Чудово відпочити тісним родинним колом можна і в передмістях уральської столиці. Мандрівники можуть купити путівку на одну з численних турбаз, відправитися в туристичний похід пішки або на надувних човнах. Для прихильників усамітнення і самостійного відпочинку спеціалізованими агентствами пропонується оренда котеджів в Єкатеринбурзі. В облаштованому заміському будинку чудово буде провести відпустку, не забуваючи про привілеї цивілізації і насолоджуючись красою уральської природи. А любителям шопінгу і активних розваг не складе труднощів дістатися на будь-якому з видів транспорту до центру грандіозного мегаполісу, щоб чергувати відновлення серед природних пейзажів з улюбленими заняттями.

Джерело: PROHOTEL.RU