Колекція готелів Belmond в Італії та на Майорці запускає серію захоплюючих пригод для маленьких гостей. Юних мандрівників чекають покази мультфільмів під відкритим небом в мини гостиница харьков, дивовижна зустріч з морськими мешканцями, уроки віндсерфінгу, фотосесія під водою і маса інших ідей для яскравого і незабутнього відпочинку.

Флорентійський готель Belmond Villa San Michele проводить для дітей та їх батьків вечірні кінопокази під відкритим небом. У програмі для малюків — мультфільми, смачна італійська піца і хрусткий поп-корн. Кінопокази проходять на галявині біля басейну, звідки відкривається панорама на нічну Флоренцію.

Готель Belmond Hotel Splendido в Портофіно організовує для маленьких гостей дивовижну зустріч з морськими мешканцями під час приватного відвідування океанаріуму в Генуї. Індивідуальний тур по океанаріуму буде проходити у супроводі біолога, де юні гості зможуть зіткнутися віч-на-віч з мешканцями морських вод, погодувати пінгвінів і поспостерігати за дельфінами і акулами. Приватний тур може завершити спеціально організований вечерю для родини, який пройде навпроти гігантського акваріума з акулами.

Ознайомитися з базовими техніками віндсерфінгу і "зловити хвилю" юні спортсмени зможуть на узбережжі Портофіно, в декількох хвилинах від готелю Belmond Hotel Splendido. Завдяки помірним поривчастим вітрам і злегка хвиля морю тут ідеальні умови для початківців виндсерферов. За час навчання діти освоять теорію віндсерфінгу, навчаться правильно готуватися і балансувати на воді, а також вивчать кілька основних прийомів управління дошкою.

Зняти фільм про захоплюючий відпочинок на Амальфітанськом узбережжі в готелі Belmond Hotel Caruso юним мандрівникам допоможе професійний оператор, який дасть декілька порад про те, як правильно налаштувати ракурс, навчить акторській грі і втілить всі ідеї маленьких операторів в унікальній «кінострічці».

Захоплюючу полювання за скарбами для юних шукачів організовує готель Belmond Hotel Cipriani у Венеції. Маршрут захоплюючої гри пролягатиме через головні визначні пам'ятки міста, які неодмінного потраплять в об'єктиви дитячих полароїдов. Відправною точкою пошуків стане площа Сан-Марко, після якої маленькі сищики пересядуть на гондоли і відправляться в пригоду по Гранд-каналу через міст Академія. На шляху їх чекає зупинка в знаменитому магазині кондитерських виробів. Під час подорожі діти будуть вирішувати різні завдання за допомогою магічних фраз італійською та венеціанських монет. Всіх учасників цієї пригодницької історії чекають приємні сюрпризи та подарунки.

Готелі колекції Belmond на Сицилії, Belmond Grand Hotel Timeo і Belmond Villa Sant'Andrea, а також готель Belmond La Residencia на Майорці пропонують маленьким гостям взяти участь в забавних підводних фотосесіях. У спекотний літній день професійний фотограф за допомогою підводного фотоспорядження буде ловити в об'єктив захват юних нирців від кувиркання в басейні.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов'язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.