1st Декабрь, 2014 / Авиа туризм - UA / Off

У літаках не два види квитків, як схильні помилятися багато. Поділ не обмежується бізнес-класом і економ-класом.

Які бувають тарифи а авіаілети?

У літаках не два види квитків, як схильні помилятися багато. Поділ не обмежується бізнес-класом і економ-класом. Все дещо складніше. Тому, щоб було легше підшукати авіаквитки на flytourist.ru, визначимо використовувані види тарифів.

Нормальні тарифи

Їх ще називають повними. Дають найбільшу свободу дії пасажирові. Діє такий квиток протягом одного року. Його можна повернути, не втративши при цьому коштів на сплату штрафу. Існує можливість змінити дату вильоту. При цьому відсутні різні санкції, що відбивають всяке бажання звертатися до авіакомпанії.

Авіаквитки, придбані за нормальним тарифом, можна купити тільки в один кінець. Правда, це повинно вирішуватися країною призначення. В деякі держави неможливо отримати візу, якщо заздалегідь не придбати документ для зворотного вильоту. Крім того, виключені обмеження на мінімальне перебування в пункті проходження.

Спеціальні тарифи

Інша назва — пільгові. Зрозуміло, що такі авіаквитки передбачають різні бонуси для певних категорій пасажирів. Правда, вони позбавляють їх деяких можливостей. Виділяють основні типи таких квитків:

  • Екскурсійний — має обмежений кількома місяцями термін дії. Найчастіше встановлює мінімальне і максимальне перебування в країні призначення. Викуповувати такий дорожній документ слід протягом обмеженого терміну часу після бронювання. Можливо, змінити дату повернення, однак вона повинна бути в межах актуальності квитка.

  • Дитячий — дає знижку дітям, які не досягли чарівного 12-річного віку. Найчастіше надає бонуси супроводжуючим.

  • Сімейний — може обмежуватися місячним терміном дії. Діє не у всіх напрямках. Надає знижку на авіаквитки для чоловіка і дітей, віком від двох до 25 років.

  • Молодіжний — в деяких компаніях передбачає знижку пасажирам, не переступаючи 25-річний поріг. Економія може становити до 30%, хоча в кожному випадку строго індивідуальна. Напрями також визначаються авіакомпанією.

  • Подружній — передбачає знижку в половину вартості іншому дружину. Діє в строго позначені країни і регламентується певними правилами.

  • Пенсійний — надає знижку на авіаквитки для пенсіонерів. При оформленні можуть вимагати демонстрації спеціальних посвідчень. Такий тариф діє на розсуд авіакомпанії. Розмір пільги та напрямки встановлюються самостійно кожним підприємством.

  • Студентський — на закордонних рейсах поширюється на пасажирів зі студентським міжнародного зразка (карти ISIC). Їм можна скористатися навіть до 35 років, маючи відповідне посвідчення.

Користуйтеся своїми можливостями на знижку. Правда, для цього потрібно мати строго запланована подорож. А якщо передбачаються певні казуси — краще придбати авіаквиток за нормальним тарифом. Так спокійніше.