1st Ноябрь, 2011 / Авиа туризм - UA / Off

Дуже непросто буде знайти людей, які б відмовилися від придбання авіаквитків нижче їх звичайної вартості. Є ряд правил, який слід дотримуватися, щоб вибрати авіаквиток за низькою ціною.

Дуже непросто буде знайти людей, які б відмовилися від придбання авіаквитків нижче їх звичайної вартості. Є ряд правил, який слід дотримуватися, щоб вибрати авіаквитки за низькою ціною.

Важливо пам'ятати, що самі короткі шляхи далеко не завжди є найдешевшими. Особливо це стосується перельотів — авіакомпанії ставлять підвищений тариф на прямі рейси, які часто обходяться на двадцять-тридцять відсотків дорожче рейсів, що передбачають одну-дві пересадки.

Крім цього, якщо пересадки буде проводитися опівночі, то авіакомпанія надасть максимальну знижку на авіаквитки на такі рейси. Можна провести порівняння: прямий рейс Київ — Амстердам обійдеться на тридцять відсотків дорожче такого ж перельоту, який має нічну пересадку в Празі.

Кожному відомо, що необхідно замислюватися про покупку квитків заздалегідь. Однак при цьому мало хто знає, наскільки рано це потрібно робити. Найчастіше, чим раніше будуть куплені квитки на літак, тим краще, тим більшу суму грошей вдасться заощадити. Наприклад, можна економити до тридцяти відсотків вартості квитка при покупці рейсу в літній час заздалегідь, до настання весни. Знижка може бути і меншою, і вигоди раннього бронювання будуть не настільки вираженими, однак, якась економія буде спостерігатися завжди, тому не варто нехтувати можливістю подбати про покупку авіаквитка заздалегідь.

Здійснюючи бронювання місць, важливо пам'ятати, що викуповувати їх слід в дуже короткий проміжок часу. Частина авіакомпаній дають на це двадцять чотири години, частина відводить всього три години, а у решти існує вимога, згідно з яким необхідно проводити негайний викуп квитка одразу у процесі оформлення замовлень. Слід бути уважним і не затягувати з викупом квитка, якщо вже пощастило забронювати вигідний варіант.

У ряді випадків існує можливість отримання більш вигідних авіаквитків на рейси, які здійснюються на два-три дні раніше або пізніше. Якщо рейси не мають жорсткої прив'язки до конкретної дати, то слід ознайомитися з кожним тарифом на рейс в найближчі до прийнятної датою вильоту дні. Іноді можна заощадити до сорока відсотків вартості авіаквитка, купивши його за більш вигідним тарифом за рахунок перенесення вильоту всього на один день. Зайві добу проживання в готелі обійдуться набагато дешевше практично половинній вартості авіаквитка.