13th Сентябрь, 2013 / Авиа туризм - UA / Off

Розташована в південно-східній частині Азії країна іменована Таїландом щорічно лише збільшує потік туристів, охочих ознайомитися з її визначними пам'ятками і поніжитися у водах Андаманського моря і Сіамської затоки.

Не лякає відпочивальників навіть десятигодинний переліт, який, часом, в силу своєї тривалості дається нелегко. Якось скрасити цей момент дискомфорту допомагає правильний вибір авіакомпанії. Перш ніж купити авіаквиток в Таїланд, потрібно детально вивчити умови перельоту в кожній з Вас зацікавило компанії. В Таїланд досить часто можна купити гарячий тур, вартість якого буде чи не дорівнювати вартості одного авіаперельоту. Але, якщо Ви вирішили самостійно відправитися в країну і відпочивати за своєю програмою, то від необхідності пошуку квитка Вам нікуди не дітися.

Де купувати авіаквитки вигідніше?

Спланувавши відпустку, ми не відразу біжимо купувати квитки в аеропортових касах або замовляти їх у представництвах авіакомпаній. Це важкий процес, який може зайняти не один день. Звичайно, якщо нам не хвилює вартість квитка і ми готові скористатися першим-ліпшим пропозицією по будь-якій ціні. Бажаючи заощадити, доведеться переглянути не один варіант придбання квитка.

І так, де можна купити авіаквитки без націнок і комісії, без праці і особливих тимчасових витрат? На сьогоднішній день безцінним помічником в придбанні квитків на рейси будь-яких напрямків є інтернет. З його допомогою Ви можете представити свої фінансові витрати на переліт ще на стадії планування відпустки. Все, що для цього потрібно — комп'ютер, підключення до мережі і хороший сайт-посередник авіакомпаній. Наприклад, скориставшись порталом Yestickets.ua, Ви зможете не тільки вибрати недороге і привертає своїми умовами пропозицію, але також, не виходячи з дому, замовити та придбати авіаквиток. Санкт-Петербург, Москва, Париж — будь-який напрямок доступно Вам для перегляду в теплому кріслі.

Куди відправитися в Таїланді?

Основні аеропорти Таїланду розташовані в Бангкоку, Патайе, Самуї, Чіанг Май, а також в Пхукеті. Залежно від обраного пункту призначення і варто планувати своє подальше пересування по країні. Туристи, що вже побували в цій дивовижній азіатській країні, давно склали приблизний список місць, без яких відвідування Таїланду виявиться незавершеним:

  • Відчути гармонійне поєднання багатовікової культури та історії стародавнього міста та сучасного життя азіатського мегаполісу дозволить відвідування Бангкока. Основними визначними пам'ятками Бангкока, без відвідування яких виїжджати з міста, як мовиться, не дозволить совість, є: Храм Смарагдового Будди, Храм Ват Арун, Храм Ват По, а також Королівський палац.
  • На відстані години їзди від столиці розташований унікальний парк, іменований Рожевим садом. Тут можна насолодитися грою в гольф, стати глядачем унікального одруження місцевих жителів, подивитися шоу слонів і багато іншого.
  • Отримати незабутні враження від багатовікових архітектурних пам'яток можна, відвідавши Чіанг Май. Розташований він на відстані семи сотень кілометрів від Бангкока.
  • Водними розвагами, дайвінгом, зачаровують своєю красою кораловими рифами, найчистішими пляжами і безліччю інших переваг для відпочинку приваблює туристів острів Самет.
  • Також не можна виїхати з країни, що не відвідавши хоча б один з п'ятдесяти національних парків. Тут можна цілими днями милуватися численними представниками флори і фауни Таїланду, спостерігати за поведінкою слонів, тигрів, ведмедів та інших тварин у природних умовах проживання.

У Таїланді є, на що подивитися, але відправляючись сюди, головне пам'ятати, що погано проведений в дорозі час може на кілька днів відбити у Вас бажання насолоджуватися відпочинком.