19th Февраль, 2015 / Авиа туризм - UA / Off

Як без спеціальної освіти і навичок роботи в системах бронювання здійснювати пошук варіантів перельоту і швидко бронювати авіаквитки?

Відкрийте свою авіакаси

Програма «Відкрийте свою авіакаси» — це можливість без спеціальної освіти і навичок роботи в системах бронювання здійснювати швидкий пошук на сайті ЛІК-ТУР варіантів перельоту і бронювання авіаквитків оперативно надавати інформацію клієнтові в момент його знаходження в офісі туристичної компанії.

Переваги програми «Відкрийте свою авіакаси»

 • розміщення модуля онлайн бронювання авіаквитків на Вашому сайті
 • пересилка PNR в чергу заброньованих авіаквитків через Amadeus і Galileo
 • Amadeus Remote Ticketing Solution (RTS)
 • технічна підтримка нашими операторами 7 днів на тиждень
 • відсутність необхідності отримання дозволів та ліцензій на роботу авіакаси

Оn-line бронювання авіаквитків на сайті компанії "ЛІК-ТУР"

На сайті компанії «ЛІК-ТУР» авіаквитки можна бронювати цілодобово і без вихідних. Вам немає необхідності витрачати час на поїздку за квитком, достатньо мати комп'ютер з доступом в Інтернет.

Порівнюйте вартість квитків на рейси і вибирайте найбільш вигідний варіант і в путь! Виникли питання ?! Цілодобова підтримка 7 днів на тиждень рада Вам допомогти! Проста оплата замовлення будь-яким зручним для Вас способом: дебетової або кредитною карткою, банківським переказом, або через найближчий термінал оплати.

Модуль оn-line бронювання авіаквитків на ваш сайт

Пропонуємо Вам наш модуль оn-line бронювання авіаквитків на регулярні рейси. Ви легко можете впровадити його до себе на сайт. Зробіть ваш сайт більш привабливим для потенційних клієнтів, надайте Вашому клієнту більше сервісних послуг, спростите роботу Ваших менеджерів, їм не треба тепер додзвонюватися до авиакассира для того щоб дізнатися скільки коштує квиток в те чи інше місто. Використання даного модуля не вимагає організації власних авіакас, інтерфейс доступний і зрозумілий кожному.

 • Легкість і простота вбудовування в Ваш сайт шляхом додавання html-коду.
 • Робота 24 години, навіть коли Ваш офіс закритий.
 • Абсолютно безкоштовно.

Обробка PNR черг в Amadeus і Galileo

Ми виробляємо виписку стандартного електронного квитка BSP згідно Ваших PNR за прямими договорами з авіакомпаніями, а також по інтерлайн угодами на всі доступні напрямки.

Аmadeus Робот (Аmadeus Remote Ticketing Solution)

Для того щоб досягти успіху у своїй діяльності, туристичні агентства потребують доступу до бізнес інструментів, що дозволяє їм працювати більш ефективно і прибутково. Добре розуміючи потреби партнерів ми пропонуємо рішення — Аmadeus Remote Ticketing Solution (RTS).

Підключіться і оціните переваги:

 • Нові можливості для ведення бізнесу IATA і non-IATA агентствам
 • Підвищення рівня обслуговування ваших клієнтів.
 • Можливість випуску квитків в режимі 24/7.
 • Зниження витрат на персонал і комунікації.
 • Самостійна виписка авіаквитків у себе в офісі.
 • Отримання кредитного ліміту.
 • Тих. підтримка 24/7.

Хто ми?

Компанія «ЛІК-ТУР» працює на туристичному ринку з 2000 року, ми є акредитованим агентом IATA з 2007 року і входимо до числа найбільших агентств України з продажу авіаквитків, що дозволяє отримувати від авіакомпаній спеціальні пропозиції по тарифах. Компанія "ЛІК-ТУР" використовує у своїй роботі професійні системи бронювання авіаперевезень: Amadeus і Galileo. Це дає нам можливість надавати повну і достовірну інформацію про тарифи та наявність місць на рейсах більше 750 авіакомпаній по всьому світу і пропонувати нашим клієнтам, насамперед найвигідніші тарифи. Ми хочемо бути Вам корисними і прагнемо зробити так, щоб Вам завжди було зручно і вигідно купувати авіаквитки у нас.

З усіх питань прохання звертатися в авіакаси: Тел. 044 229-25-15.

Бронюйте і продавайте авіаквитки в своїй авіакасі!