3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Багато дівчат хочуть придбати рівномірний і красивий загар, відпочиваючи на морському узбережжі. У цьому їм допоможуть засоби для засмаги та догляду за шкірою після прийняття сонячних ванн та гостиницы харькова список .

Ідеальна засмага

Відома косметична марка Ів Роше (Yves Rocher) має величезний асортимент засобів по догляду за тілом. Напередодні літа особливо актуальною стає проблема захисту шкіри від дії ультрафіолетових променів. Багато дівчат хочуть придбати рівномірний і красивий загар, відпочиваючи на морському узбережжі. У цьому їм допоможуть засоби для засмаги та догляду за шкірою після прийняття сонячних ванн. Продукти цієї гами включають крему, спреї, лосьйону, молочко і автобронзанти.

Так як кожна людина має особливу шкіру, вибирати засоби по догляду за нею потрібно уважно, враховуючи всі нюанси шкірного покриву. Особливо важливо підібрати правильний фактор захисту від ультрафіолетового випромінювання. Для дітей, рудих дівчат, блондинок і людей з чутливою шкірою він повинен бути максимальним (наприклад, SPF 30), а для смаглявих людей — навпаки, мінімальним (SPF 6). Коли ви поступово досягнете золотистого відтінку на вашій шкірі, можна переходити до менш інтенсивної захисті. Красу смаглявої шкіри відмінно підкреслить масло-спрей Yves Rocher. Також можна використовувати масло для експрес-засмаги з екстрактом Афлоі. В асортименті торгової марки Ів Роше є різні засоби для догляду за шкірою до і після прийняття сонячних ванн. Крем «Рослинний Протект» захистить вас під променями палючого сонця, а крем-догляд після засмаги зволожить шкіру. Екстракт Афлоі міститься у складі майже кожного доглядає крему після засмаги Ів Роше. Цей компонент стимулює механізми регенерації шкіри і відновлює її пошкоджені клітини. У лінійці засобів для засмаги цього французького бренду можна відзначити і засоби серії Моною Таїті. А тим, хто мріє про бездоганний засмагу без сонця, можна скористатися автобронзант «Рослинний Догляд» з екстрактом Тіари, який відображає світло і, отже, наповнить вашу шкіру сяйвом. Це бездоганний загар абсолютно без шкоди для вашої шкіри!

Кращий асортимент засобів для засмаги та догляду за шкірою після нього від компанії Yves Rocher можна знайти на спеціалізованих інтернет-сайтах. Перевагою покупок косметичних товарів саме в інтернеті можна назвати те, що тут немає націнки, як у роздрібних магазинах, а іноді можна купити оригінальну брендову косметику навіть дешевше, ніж у фірмових бутиках брендів. Це можливо за рахунок того, що можна додатково економити на віртуальних покупках, беручи участь в акціях і використовуючи актуальні промокодом і коди бонусів Ів Роше. Їх публікують такі сайти як Промокодабра УА, звідки можна скопіювати код бонусу Ів Роше, ввести його при оформленні замовлення в інтернет-магазині, і тоді сума покупки буде вам перерахована з урахуванням знижки. Також по промокодом можна отримати безкоштовну доставку в будь-яку точку світу або бонусні бали на свій персональний рахунок в інтернет-магазині. Як бачите — це відмінний спосіб купувати якісні брендові товари в інтернеті, не переплачуючи.