Залізничний транспорт користується великою популярністю, адже доїхати на ньому можна практично в усі пункти призначення. Але не всі люблять стояти в чергах на вокзалах, чекаючи коли ж вони отримають заповітний папірець, за якою його пропустять у вагон.

Прогрес не стоїть на місці і поряд з авіаквитками, жд квитки тепер також можна купити не виходячи з кімнати, прямо через інтернет. При цьому ви заощадите годину або дві, які ви витратили б на поїздку і чекаючи своєї черги. Так наприклад, жд квитки харків можна придбати за лічені хвилини в одній з онлайн кас, якими може скористатися кожен бажаючий. Варто зазначити, що поряд з тим, що багато онлайн сервіси пропонують розклад рейсів, для відстеження залізничного транспорту тепер теж введена така можливість.

Напевно про таку можливість багато хто знає, але користуються, не зрозуміло чому, такою послугою не все. А адже в цьому немає нічого страшного і складного. Щоб оформити подібний квиток достатньо зайти на спеціалізований мережевий ресурс, натиснути на кнопочку Отримати квиток, а потім ввести свої дані. Заповнюючи форму вам обов'язково зустрінуться такі поля як прізвище, ім'я, по батькові, номер паспорта, дата від'їзду і т.п. У деяких випадках, якщо ви їдете за кордон (наприклад в Україні), від вас може знадобитися закордонний паспорт. Після того як це зроблено, система підбере вам найбільш підходящі варіанти поїздки і методи оплати. Оплатити подібну послугу можна за допомогою банківської карти або використовуючи одну з інтернет платіжних систем, наприклад, Яндекс.Деньги або WebMoney. Також варто відзначити, що при підборі варіанта поїздки ви можете вибрати вагон, купе і місце, яке вам найкращим чином підходить.

Як тільки все заповнено і оплачено, вам на вказаний номер мобільного телефону або на електронну пошту прийде унікальний номер, який і буде вашим квитком. Його переваги важко переоцінити. Адже його практично неможливо втратити або забути вдома. Так як його можна записати практично куди завгодно, наприклад на телефон, на папірець або ж просто запам'ятати. Якщо ж прихильник консерватизму, то деякі компанії, що займаються наданням подібних послуг можуть оформити і доставити вам кур'єром паперовий квиток на поїзд. Такий варіант буде трохи дорожче, але не суттєво. Але варто пам'ятати, який вид квитка ви не оберете, це все одно буде зручно і практично, ніж стояти по годині в касу.