Досить часто люди, що ставлять за мету в максимально можливому для себе досконало осягнути іноземну мову, задаються питанням: чи є виправданим з матеріальною та тимчасової точки зору навчання за кордоном, гостиница харьков метро? Всі лінгвісти однозначно схиляються, що вивчення мови в середовищі її носіїв, безумовно, виправдано, з якою сторони не піди до цього питання. Лише відвідавши країну, де населення споконвіку говорить на певному мовою, можна його зрозуміти і відчути. Згідно дослідним даними, навіть місяць перебування в рідному мовному просторі дає відчутні результати: обрітається вірне уявлення про техніку і «характері» мови — тобто закладається фундамент всієї подальшої роботи.

У яку країну краще відправитися? Безумовно, коли мова йде про вивчення французької або китайської мови, подібного питання не виникає. Інша справа, якщо розглядати курси англійської мови. Адже, як відомо, англомовних держав чимало по всьому світу. Це, будь ласка, і Англія, і Мальта, і США, і Австралія — ​​список можна продовжувати. Будь туристична фірма може запропонувати масу всіляких варіантів, як кажуть, на будь-який смак і товщину гаманця. Ось і виходить дилема.

На думку фахівців, у цьому питанні потрібно відштовхуватися насамперед від цілей навчання. Якщо мовні навички потрібні для роботи в певній країні, то, отже, саме в цій країні і необхідно шукати курси англійської мови. Коли ж мова йде про класичний мовою, вивчення якого необхідно переважно школярам і студентам, то тут рекомендується Англія й Ірландія. Причому акцент сьогодні робиться не на столичні школи, а на приватні курси в невеликих містах. Пов’язано це з сумною статистикою, яка вже 10 років тому відзначала, що третина жителів Лондона не володіють правильною англійською мовою. Тому співвідношення ціни-якості в деяких відомих школах вже не виправдовує себе.

Непоганою альтернативою європейському напряму мовних курсів сьогодні також вважаються школи Австралії та Нової Зеландії. Між тим, цей варіант все ж таки більше підходить для дорослої аудиторії і з економічної точки зору він виправданий за умови тривалого навчання — від року і більше. Якщо ж перед людиною стоїть завдання серйозного вивчення мови, то можна віддати перевагу і заокеанським школам.

Грунтуючись на світовому досвіді вивчення іноземних мов, навчання в країні з населенням, що говорить на цій мові, буде найбільш ефективним — і тут сперечатися не доводиться. Курси іноземних мов за кордоном — це можливість оволодіння певним рівнем мовних знань з очевидною економією часу і коштів, ніж у випадках з іншими існуючими на сьогоднішній день варіантами.

Джерело: PROHOTEL.RU