11th Апрель, 2013 / Авиа туризм - UA / Off

Самостійний відпочинок у Таїланді — це відмінне рішення для тих, хто любить проводити свої відпустки кілька екзотично. Які особливості планування відпустки в цій країні необхідно знати?

Таїланд — це загадкова країна, яка постійно манить до себе багатьох туристів з усього світу. Неповторна культура, контрастний клімат і природна обстановка — все це, безсумнівно, краще підходить для любителів екзотичного відпочинку, чистих пляжів і яскравих вражень від відпустки. Якщо ви вирішили самостійно організувати свій перший відпустку в Таїланді, то вам варто ознайомитися з деякими особливостями відпочинку в цій країні.

Оформлення документів для в'їзду в цю країну не таке скрутне. У цьому вам зможуть допомогти агентства та візові центри. Даний етап дійсно краще довірити фахівцям, так як самостійне оформлення зможе затягнутися на досить тривалий термін. Збір документів та узгодження з консульством не завжди проходять так просто.

Квитки на літак, як правило, бронюють з Москви. Причина в тому, що ціни на квитки не такі дорогі, та й прямих рейсів значно більше. Польоти в столицю Таїланду Бангкок з Москви проходять не постійно. Вони є сезонним пропозицією, яка відкрито для мандрівників тільки на певний період часу. Потрібно заздалегідь підготуватися до того, що переліт займе тривалий час. Час польоту до Бангкока в деяких ситуаціях стає навіть більше, ніж час польоту до Нью-Йорка, хоча на все є свої винятки. У тому числі сильну залежність період польоту має від погодних умов.

Іноді можна скористатися рейсами з пересадкою. Так, наприклад, діють рейси через Ашхабад. Є й інші пропозиції, проте краще все-таки знайти прямий шлях. Хоча іноді сім'ї спеціально летять з пересадками для того, щоб було простіше адаптуватися до різкого перепаду температур.

Бронювання готелів здійснюється заздалегідь. Це допоможе в'їхати на територію країни без додаткових труднощів. Бронювання номера може відрізнятися за своєю вартістю в кілька разів. Притому це буде залежати не тільки від статусу готелю, але і від її територіального розташування: як правило, готелі на відомих острівцях коштують значно дорожче. Однак вони того дійсно варті.

Навіть якщо ви збираєтеся відвідати острівну частину держави, то вам все одно необхідно забронювати квитки на літак з Москви в Бангкок. Від столиці ви вже зможете дістатися до потрібного острова, в тому числі і до відомого острова Пхі-Пхі — красивого місця екзотичного відпочинку.