3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Ще недавно Адлер був лише невеликим селищем, в міру відомим серед любителів відпочинку на чорноморському узбережжі, спокійним і тихим. Підготовка до Олімпіади все змінила, тепер його гордо іменують курортом, сюди прагнуть потрапити тисячі туристів.

Відпочинок в пост-олімпійському Адлері Складається місто з декількох районів, а найвідоміший і відвідуваний — це Курортне містечко, де на кожному кроці зустрічаються кафе, ресторани, готелі, сувенірні крамнички.

http://vseprava.com.ua/category/ua/Трохи далі «Блакитні дали», де мало туристів, але є вокзал, трохи далі розташувався старий Адлер, що простягнувся до самої Мзимти і Імеретинській низовині, і ось це вже «олімпійський» Адлер готель Брідж Резорт знаходиться якраз навпроти недавно побудованого Олімпійського містечка.

Курорт змінився, побудували нові дороги і вокзали, звели шикарні готелі і торгові центри. Не обійшлося і без втрат, адже тепер не існує «дикого» пляжу, і в селищі стало шумно, так кажуть місцеві жителі. Однак це ніяк не впливає на їх доброзичливе ставлення до туристів, адже більшість з них живуть «від сезону до сезону», здаючи квартири і працюючи саме у туристичній сфері.

Тим не менш, Адлер не втратив своєї самобутності, тут набагато затишніше, ніж у великому і пафосному Сочі, а в розпал сезону його пляжі переповнені, і ціни на житло стрімко збільшуються. Тут все на порядок дешевше, ніж у головній столиці Олімпіади, і в містечко приїжджають в основному ті, чий дохід можна назвати «середньостатистичним», і зокрема сім’ї з дітьми.

Найбільше туристів тут з кінця липня до середини серпня, якщо зберетеся їхати, заздалегідь бронюйте місце, де ви збираєтеся провести відпочинок. Готелі Алупки в цей час зустрічає не менш туристів, але Адлер привертає більше. Збираючись на пляж, виходьте раніше, до обіду ви просто не знайдете вільного місця, тим більше у води, а для батьків з дітьми це дуже важливо. Маленький мандрівник повинен гратися під наглядом мами чи тата.

Недорого можна відпочити в травні і червні, а ось «оксамитовий» сезон — це по-справжньому райське час для відпочинку на чорноморському березі. У цей період ціни теж високі, але нижче, ніж влітку. У містечко з’їжджаються люди елегантного віку, вони не дуже-то дарують південну спеку, і романтики, які ночами безперервно гляют по пляжах.

Чим зайнятися? Повірте, кожен знайде для себе розвагу — їх тут маса, починаючи від катання на гірських лижах в Червоній Поляні, дайвінгу, снорклинга і риболовлі у відкритому морі, закінчуючи захоплюючій екскурсією в Охтирську печеру.