2nd Ноябрь, 2011 / Авиа туризм - UA / Off

Стаття надає інформацію про курорти та туристичні можливості Венесуели, про загальний рівень витрат на відпочинок і деяких пам'ятки країни …

Плануючи свою відпустку, Ви знову замислюєтеся про необхідність чогось нового. У Європі Ви вже побували, Туреччина і Єгипет банальні, в холодні країни і на гірськолижні курорти теж якось не хочеться. У такому випадку відпочинок у Венесуелі стане для Вас незабутнім. Ця країна, розташована на півночі Південноамериканського континенту, ділиться на чотири райони, кожен з яких має унікальний рельєф, рослинність і клімат. Це гірська область Анд, западина Маракайбо, Гвіанське нагір'я і величезні рівнини в басейні річок Оріноко і Апуре. Таке поєднання надає найширші можливості для туризму.

Спочатку варто вибрати дати і дізнатися про можливість перельоту і проживання в цей період. Для того, щоб час Вашої відпустки було Вам зручно, замовляти авіаквитки до Венесуели варто заздалегідь. Зробити це можна в туристичних фірмах і авіакомпаніях (на сайті або по телефону). До речі, сьогодні дуже популярні непрямі перельоти. Безумовно, вони більш тривалі за часом, зате такі авіаквитки до Венесуели і інші країни набагато дешевше.

Чи будете Ви замовляти номера в готелі або хочете випробувати відпочинок у Венесуелі дикуном — це вже Ваша справа, проте якщо Ви вирішили забронювати номери в готелі, це також рекомендується виконати завчасно.

Венесуела — це країна, де кожен знайде для себе щось цікаве. Прекрасні умови створені для тих, хто любить полежати на пляжі, так як пляжі Венесуели по протяжності складають 1700 км (і це без урахування островів). Крім того, бажаючі можуть насолодитися спортивною риболовлею і спостереженням морських глибин — коралового бар'єрного рифу, затонулих піратських кораблів і мешканців Карибського моря. Найпопулярнішим є острів Маргарита, так як це зона вільної торгівлі, а значить, чудове місце для здійснення покупок. Любителі екотуризму не повинні залишитися байдужими до 40 національним паркам Венесуели. Тим, хто віддає перевагу піші прогулянки, відпочинок у Венесуелі принесе яскраві враження, які надовго залишаться в пам'яті: у штаті Меріда можливі сходження на гори, в саме серце Анд. Це єдині покриті снігом гори у всій Венесуелі.

Загальний рівень цін Венесуели для туристів можна оцінити як середній. Найбільші витрати — на авіаквитки до Венесуели. Але багато хто, побувавши там, стверджують, що це не повинно бути перешкодою для бажаючих відпочити в цій чудовій країні. Крім того, готелі та мотелі надають широкий вибір різних варіантів проживання відпочиваючих, щоб кожен зміг вибрати найбільш зручний для нього з точки зору фінансів і необхідних від готелю послуг.