Прес-служба адміністрації Дніпропетровської області повідомила, що в регіональному центрі відкрився безкоштовний міні-готель,мини гостиница Вояж харьков, для бійців учасників АТО. Цей готель знаходиться на міському автовокзалі і пропонує бійцям АТО зручні номери з холодильниками та телевізорами.

Уточнюється, що мова йде про двох безкоштовних кімнатах, які розраховані на шість місць, а в них, крім ліжок, холодильника і телевізора, є також мікрохвильова піч, щоб постояльці не відчували жодних побутових незручностей в період короткотермінового проживання в Дніпропетровську.

Хоча, за твердженням представників обласної адміністрації Дніпропетровська, перебування в готелі для бійців АТО нічим не обмежується. Тобто вони можуть жити тут безкоштовно настільки довго, скільки їм необхідно. Треба лише пред’явити посвідчення учасника АТО або документ, який підтвердить статус військовослужбовця, щоб людину поселили в цей міні-готель на необхідне йому кількість днів.

Обласна влада говорять про те, що якщо з’явиться така необхідність, кількість кімнат в даному закладі можна буде збільшити, а сама ідея створення такого безкоштовного міні-готелю належить волонтерам.

Також наголошується, що в Івано-Франківську для бійців АТО передбачена реабілітація в Гошівському монастирі, де вони пройдуть трудотерапию, медичне обстеження і будуть молитися.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.