3rd Июль, 2015 / Путешествия авто - UA / Off

Постійне вдосконалення систем відеоспостереження відкриває численним шанувальникам високотехнологічних новинок все більш універсальні можливості.

Охорона об'єктів, припинення неконтрольованого проникнення, контроль доступу, документування подій — весь спектр подібних завдань можливо з легкістю вирішити за допомогою системи відеоспостереження, оснащеної відеореєстратором.

Основною метою застосування даного пристрою є запис відеосигналу з подальшим її зберіганням на носії інформації. Розрізняються пристрої рівнем функціональності, а також за типом оброблюваного сигналу: аналогові і цифрові. Варто зауважити, що на сьогоднішній день цифровий відеореєстратор практично витіснив свого аналогового конкурента.

Для зручності класифікації відеореєстратори підрозділяють на 3 основні групи, а саме: бюджетні пристрої, середньої функціональності і професійні.

Бюджетні, або відеореєстратори економ — класу, є найпростішими конструктивно і найбільш доступними за ціною. Працюють вони, як правило, в дуплексному режимі: запис з наступним відтворенням зображення.

Пристрої середньої функціональності в основному триплексні — дозволяють синхронно вести запис, переглядати вміст архіву і відправляти інформацію в Мережу.

Професійні апарати розраховані на роботу в пентаплексний режимі, мають безліч функцій і забезпечують максимально високу якість запису.

В окремий ряд слід виділити групу портативних пристроїв, легко поміститься у кишені і дозволяють виробляти приховану зйомку.

Ще донедавна таке визначення, як автомобільний відеореєстратор, не зустрічалося. Точніше подібні пристрої вже були, але ніякого відношення до авто вони не мали, хоча використовувалися в банках, аеропортах і громадських місцях.

Відеореєстратор автомобільний має компактні розміри, живлення пристрою здійснюється від прикурювача, в деяких моделях передбачено підключення безпосередньо до бортової електромережі автомобіля.

Запис відеосигналу здійснюється на карту пам'яті за допомогою відеокамери. У різних моделях передбачається від 1 до 4 каналів запису. Запис відеореєстратор веде за принципом чергуються фотографій з інтервалом 3 — 5 кадрів в секунду.

Особливістю багатьох моделей є те, що при заповненні карти пам'яті запис йде по колу, тобто нові картинки накладаються поверх записаних раніше. Таким чином, фіксуються останні події, що відбулися.

Взагалі сфера застосування відеореєстраторів дуже широка. Охорона, спостереження, збір інформації, дослідження … Наприклад, установка відеореєстратора будинку дасть можливість простежити за обстановкою і безпекою дітей.

Відеореєстратор в авто може стати неупередженим свідком ДТП, готовим при необхідності підтвердити правоту свого господаря.

Встановивши подібний пристрій в кафе чи ресторані, його власник отримає повну інформацію про поведінку персоналу, що дозволить з легкістю вирішити будь-який конфлікт.

На природі, відпочинку, у туристичному поході відеореєстратор відобразить найяскравіші, і можливо найбільш екстремальні моменти.

Таким чином, сьогодні з категорії спецзасобів ці пристрої переходять в область приватного використання і знаходять у ній все більші сфери застосування.