3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Тури в Австрію — традиційний і давно себе з кращого боку зарекомендував продукт індустрії подорожей. Безліч прекрасних міст з незліченною кількістю пам'яток чекають людини в цій країні

Тури до Відня, Австрія Місто з двотисячолітньої історією, Відень має безліч способів заманити навіть досвідченого мандрівника, але головною визначною пам'яткою її і головною причиною не спадає попиту на тури до Відня завжди були культурні багатства цього міста.

Кращі зразки всіх існуючих видів і форм мистецтва чекають своїх глядачів в галереях і музеях. Кращі артисти і музиканти світу щодня радують жителів Відня і її гостей своїми талантами на концертних майданчиках і в знаменитій Віденській Опері. Все робить Відня культурною столицею Європи.

Основні визначні пам'ятки

Є у Відні місце, яке несе відразу подвійну символічне навантаження, будучи одночасно символом міста і національним символом Австрії. Це — собор св. Стефана. Католицький собор в готичному стилі буквально набитий раритетами і реліквіями від катакомб, де покояться останки імператорів, і до шпилів. Шлях від катакомб до однієї з веж цілком може стати найбільш запам'яталась частиною всього туру в Австрію.

З імператорської династією Габсбургів пов'язана і ще інша важлива пам'ятка — віденська резиденція Шенбрунн. Це еталон стилю австрійського бароко. Архітектура палацу цікава і сама по собі, а адже тут є ще й розкішна експозиція, що включає в себе сорок кімнат і кілька залів. Також у Шенбрунні варто заглянути в Пальмовий будиночок, зоопарк, павільйон Генрієтти і парк з лабіринтом.

Як би на противагу класичним спорудам, але тим не менш дуже до лиця місту виглядає Будинок Хундертвассера. Стиль цього авангардного та ультрасучасного будови, названого на честь архітектора Фріденсрайха Хундертвассера, так само важко визначити, як важко вимовити ім'я його творця.

У список «must see» будь-якого туру до Відня входять також Віденська Опера, палац Хофбург, Віденський ліс, замки Кройценштайн і Ліхтенштейн, музей Фрейда, музей похоронних засобів, музей історії мистецтв і багато іншого.

Кафе і ресторани

Віденські кав'ярні та кондитерські відомі серед кавоманів і ласунів усього світу: улюблене кафе Фрейда «Ландманом», класичне «Марія Терезія,« Музеум »у стилі модерн,« Доммайер »(місце дебюту Штрауса). Деякі люблять гарячіше і міцніше, і для таких туристів працюють ресторани-Хойрігер — типові віденські винні таверни.

Цікавий факт: для надто захмелілих гостей в більшості кафе і ресторанів Відня встановлені протверезні апарати. Опустивши монету, п'яний від щастя і вина володар туру в Австрію отримує в ніс порцію парів нашатирного спирту.