13.11.2013 | Рубрика: Новини у світі готелів

За повідомленнями эконом гостиница Вояж харьков regnum.ru, в розвиток туріндустрії Кашкадар’їнської області, яка розташовується на півдні Узбекистану, в період з 2013 по 2015 роки буде спрямовано близько ста мільйонів доларів. Про це свідчить постанова уряду країни. Такі кошти планується направити на будівництво в регіоні нових готелів, створення канатної дороги, гірськолижної бази та ряду об’єктів комунальної інфраструктури. Всього в цій області Узбекистану планують звести тридцять нових готелів. Частина коштів, які виділять на розвиток туристичної індустрії регіону, піде на будівництво оздоровчого комплексу термальних вод. Фінансування програми з розвитку в Кашкадар’їнської галузі туризму проводитимуть за рахунок бюджетних коштів, а також кредитних грошей банку і приватних інвестицій. Програмою заплановано збільшення туристичного потоку до 33 тисяч туристів на рік.

До 2015 року чисельність готелів в Ташкентської області має зрости до 66 готельних об’єктів. Таким чином, вже в найближчій перспективі чисельність установ гостинності в цьому регіоні Узбекистану зросте майже в два рази. При цьому, кількість готельних місць в Ташкентської області збільшиться в 2,1 рази і перевищить тисячу номерів. Уряд Узбекистану рекомендує працюють в країні комерційним банкам видавати кредити девелоперам туристичних проектів, передбачених програмою, на пільгових умовах. Позики ініціаторам проектів, в яких зараз зацікавлена ​​туристична індустрія Узбекистану, рекомендується видавати на термін не менше п’яти років. При цьому, товари, які для реконструкції та оснащення запланованих програмою готельних та туристичних об’єктів ввозитимуть в республіку із закордонних держав, до початку 2016 звільняються від митних платежів.

Варто відзначити, що Узбекистан з його багатою архітектурною та історичною спадщиною зараз приваблює чимало туристів, які прибувають сюди для того, щоб відчути східний колорит. У країні з кожним роком з’являються нові готелі. Зараз туристи можуть знайти в Узбекистані як готелі високого цінового сегмента, так і бюджетні приватні пансіонати, за скромну плату надають своїм гостям комфортні місця для ночівлі. Багато готельні об’єкти республіці дісталися в спадок від СРСР. При цьому, такі об’єкти, як правило, потребують ремонту та реконструкції.

Джерело www.prohotel.ru