Отримати додаткову інформацію

 


Ми сподіваємося, що кожне Ваше перебування у нас буде приносити дуже позитивні враження. Наш персонал докладе всіх зусиль для того, щоб Ви відчували себе як удома й приїжджали до нас ще і ще.

Готелі Харкова Відгуки

 • “Готель мені дуже сподобався. Зручне розташування. Начебто в самому центрі міста і в той же час на тихій і спокійній вулиці. Приїхав у відрядження з Києва. Для будь-якої людини дуже важливо після напруженого дня відпочити в спокійній, не дратівливий атмосфері. Стерильна чистота, білосніжна постіль. Все це не може не радувати око. У номері Wi-Fi, телевізор, кондиціонер, в барі-чашка кави. Словом, все необхідне для мене. Залишився задоволений, буду його рекомендувати своїм знайомим.”

  Боріс — Київ

  “Їздив на конференцію, тому питання оплати вирішувала приймаюча сторона.
  Розміщення: можу сказати, що готель дуже затишний, зручний за місцем розташування, так як знаходиться в самому центрі міста, майже на центральній площі. Мило, шампунь та інші дрібниці дуже порадували. Інтер’єр чудовий, нічого зайвого, атмосфера готелю сприяє відпочинку, напругу, що накопичилася за робочий день сходить нанівець.
  Харчування в міні готелі не передбачено, але, тим не менш, чашечку кави або чаю з гарячим бутербродом завжди можна придбати в барі.
  Сервіс: номер регулярно прибирали. Адміністратори і покоївки гранично ввічливі.”

  Валентин — Львів

 • “Ми приїхали з Полтави з друзями, вирішили зустріти Новий рік в Харкові, зупинилися в цьому готелі. Дуже приємна атмосфера, а головне, він розташований в 3 хвилинах ходьби від центру, де розташована головна ялинка міста. Весело, приємно, обслуговуючий персонал ввічливий і попереджувальний. Залишилися дуже задоволені.”

  Ірина — Полтава

  “Люблю невеликі готелі. Спокійний, дуже затишний, чистенький. Сподобався. Заселення було в 14-00, в перебігу 5 хвилин ми були заселені. Приємно. Персонал ввічливий, добродушний. Обрадували ціни. Центр міста і таке диво! Не буду уточнювати вартість номерів готелів, які розташовані неподалік, але те, що якість тут набагато вище вартості, зможете переконатися самі, якщо захочете оселитися. Взагалі, мені було добре, і я вирішила поділитися.”

  Анна — Дніпропетровськ