13.11.2014 | Рубрика: Новини у світі готелів

У В’єтнамі на курорті Нячанг з’явився перший готель з анімацією турецького рівня, до якої звик російський турист. Це DIAMOND BAY RESORT & SPA 4 + *. Готельний комплекс розташований в 24 км від міжнародного аеропорту Камрань на березі Південно-Китайського моря, у відокремленій бухті на дивно красивою території гостиницы города харькова .

У готелі гостей чекає розкішний SPA-салон Song Lo, центр водних видів спорту, парк атракціонів, невеликий зоопарк, два найчистіших пляжу з білосніжним піском. На великий пляж кожні 30 хвилин ходять регулярні безкоштовні шаттл-автобуси, які їдуть по території готелю кожні 30 хвилин. Але найголовніше, що саме в цьому готелі гостей Перлини Азії будуть розважати, як у Туреччині.

Цей готель є ексклюзивною пропозицією від ANEX Tour. Саме тут працює дитячий клуб ANEX ANGEL KIDS CLUB, а також команда професійних аніматорів — для дорослих.

Нагадаємо, що програма ANEX ANGEL KIDS CLUB — це дитячий клуб, в якому працюють тільки професійні педагоги, з вищою педагогічною освітою і багаторічним досвідом роботи. Аніматори туроператора працюють з маленькими гостями з 4 до 12 років. Діти до 4 років в міні клубі можуть перебувати лише у присутності одного з батьків. При бажанні скористатися послугами «Ангелів», батьки особисто повинні привести дитину в міні клуб і передати педагогам під їх відповідальність, заповнивши необхідну анкету.

Міні клуби оснащені сучасним, багатофункціональним обладнанням, меблями, системою кондиціонування повітря. Стіни та підлога покриті м’яким антітравматічним і антиалергенним покриттям. При клубах є ігрові майданчики під навісом на відкритому повітрі, (з кондиціонерами). У кожному міні клубі є куточок з напоями.
Джерело: trn-news.ru