У популярному російському курортному місці Шерегеш останнім часом спостерігається ажіотаж серед інвесторів, які пропонують свої ідеї для реалізації майстер-плану з розвитку цієї курортної зони гостиницы харькова отзывы , що є одним з найпопулярніших гірськолижних курортів на території Росії. Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор ТОВ «Денеба груп» Денис Багаев, що додав, що ті інвестори, які вже представлені на Зеленій горі, хочуть розширювати свій бізнес тут, так як Шерегеш володіє великим потенціалом для розвитку. До них приєднуються і великі інвестори з Москви, які розглядають великі інвестиції в Шерегеш в найближчій перспективі, як один із пріоритетних напрямків. У тому числі йдеться про можливість побудови в даній курортній зоні готелю Azimut Hotels. Представники компанії, що управляє цієї міжнародної мережею готелів, приїдуть в липні в Шерегеш, щоб вивчити ситуацію і досліджувати можливості для будівництва тут великого готелю під своїм брендом.

Відзначимо, що в рамках мережі Azimut Hotels на території Росії, Австралії та Німеччині побудовано безліч 3-4 зіркових готелів, що користуються популярністю. Крім того, в 2013 році під управління цієї міжнародної мережі готелів перейшов побудований до олімпіади в Сочі готельний комплекс, а також готель в Москві «Олімпійський».

Опубліковано: 3 липня 2015 о 09:12

Переглядів: 0

Рубрики: Готельний бізнес

Регіони: Росія

Підприємства: AZIMUT Hotels Company

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.