Готель «Пекінський сад», що належить китайській ГК «Хуа Жень» може перейти під управління міжнародної готельної мережі «Hilton».

Про це повідомив Ван Лінану — президент і основний власник китайської компанії. Він розповів, що в даний час ведуться переговори з міжнародним оператором «Hilton» і найближчим часом у готелю на Таллінській вулиці може з’явитися новий власник гостинницы Вояж харьков. Також від нього стало відомо, що переговори ведуться з кількома мережами, і поки ще не ясно, з якою мережею буде укладено договір.

Володимир Іліч — директор з розвитку Hilton Worldwide в Росії і країнах СНД відзначив, що їхня компанія постійно веде переговори з десятком компаній у різних регіонах, і відмовився давати коментарі щодо «Пекінського саду».

«Пекінський сад» є недорогою готелем з 42 номерами. Він знаходиться в Санкт-Петербурзі, на вулиці Таллинская, будинок 11. Управляє готелем компанія «Хуа Жень» спільно з інвестиційною компанією «Хуа Бао». Готель був побудований на місці колишніх лазень 10 років тому. У договорі з містом було прописано зобов’язання реконструювати будівлю під оздоровчо-банний комплекс, і тоді компанії давався ділянку в оренду на 49 років. Китайська компанія умови договору виконала і побудувала готель з оздоровчо-банним комплексом, що включає сауну і басейни.

Ван Лінану розповів, що комплекс планується розширити: зробити в одному з корпусів готель категорії три-чотири зірки з 150 номерами, а в іншому корпусі влаштувати апартаменти. Загальна площа комплексу буде збільшена до 30 тисяч м². Узгодження повинні бути отримані до кінця цього року, а навесні наступного планується початок будівництво. Обсяг інвестицій поки ще уточнюється.

Девід Дженкінс — керівник департаменту готельного бізнесу в компанії JLL вважає, що хоча місце розташування готелю не дуже вдале, але для готелю середньої категорії воно цілком підходить. Якщо готель буде співпрацювати з мережею Hilton, то тут можна говорити про такі бренди як Hilton Garden Inn. або Hampton by Hilton. У готельної мережі «Hilton» вже вісім готелів в нашій країні. У наступному році планується відкрити два готелі місткістю більше 400 номерів у «північній столиці», вони увійдуть до складу КВЦ «Експофорум».

Олена Лисенкова — гендиректор Hospitality Income Consulting говорить про те, що проект на Таллінській вулиці може зацікавити кілька міжнародних операторів, не тільки з Америки, але і з азіатських країн.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.