З червня цього року в місті Хабаровську стала працювати міні-готель для дітей гостинница харьков
, хворих на онкологічні захворювання та супроводжуючих їх дорослих. Діти з дорослими зможуть тимчасово розміститися в номерах готелю на час проходження лікування.

26 червня митрополит Хабаровський і Приамурський Ігнатій освятив будівлю готелю. Проект готував відділ церковної благодійності та соціального служіння єпархії міста Хабаровська. На підготовчий період пішло дев’ять місяців, а перші постояльці заселилися в червні.

Тетяна Таруніна — координатор волонтерського руху «Милосердя-ДВ» говорить про те, що основною метою створення нового готелю було надання можливості лікуватися тим дітям, яким не вистачило місця в лікарні.

Готель «Сім зірок» розрахована на прийом 12 осіб: тут 3 номери, в кожному з яких можуть розміститися двоє дорослих і двоє дітей. Діти потрапляють в цей готель за напрямком з онкогематологічного відділення дитячої крайової лікарні. Координатори проекту активно співпрацюють з медиками і селять в готель тільки тих, кому показане лікування, але не знаходиться місця в самій лікарні.

Мама одного пацієнта поділилася своєю історією. Вони проходять лікування вже 1,5 року, підійшов час робити черговий курс хіміотерапії, але в лікарні місць не виявилося. Самі вони з селища Новий Ургал і знімати квартиру в місті для них дуже дорого. Через знайомих, які теж проходять лікування, вони дізналися про новий проект, їм підказали телефон координатора, і, таким чином, родина потрапила в цю міні-готель.

Владика Ігнатій, який освятив готель, впевнений, що тепер набагато більше дітей зможуть пройти лікування вчасно і зцілитися від страшної недуги. Добру справу надання житла дитині і його матері на час лікування не залишиться непоміченим. Господу приємно бачити, що на світі багато небайдужих людей, які думають про інших і переживають за їхню долю.

Після обряду освячення подякували тим, без кого відкриття готелю б не сталося. Це Васильєв Юрій Петрович  глава компанії «П’ять зірок», названий в минулому році кращим меценатом міста Хабаровська, Єрега Олена Петрівна  завідуюча онкогематологічним відділенням і персонал готелю та ресторану «Сім зірок».

Олена Петрівна особисто подякувала всім, хто брав активну участь у створенні нового готелю. Вона розповіла про те, що поза лікарняними стінами набагато легше боротися з хворобами і набиратися сил для боротьби з важким захворюванням. У цій міні-готелі гості можуть відчути себе як вдома, що дуже важливо для процесу одужання.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.