3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Хочете побачити в Африці сніг? Хочете піднятися до неба і побувати за один день відразу у всіх чотирьох сезонах від осені через зиму до літа? Тоді ласкаво просимо в Кіліманджаро!

Засніжені вершини гори Кіліманджаро

Хочете побачити в Африці сніг? Хочете піднятися до неба і побувати за один день відразу у всіх чотирьох сезонах від осені через зиму до літа? Тоді ласкаво просимо в Кіліманджаро!

Це воістину дивовижна місцевість, Кіліманджаро знаходиться в спекотній африканській пустелі на північному сході Танзанії. Гора, а точніше, затухшим вулкан, є найвищою вершиною на всьому континенті, її пік Ухуру впирається в небосхил на висоті 5895 метрів! З усіх боків він оточений густими зеленими джунглями, де мешкають самі різні види африканських тварин і птахів.

Не дивно, що побувати в Африці для багатьох мандрівників асоціюється зі сходженням на Кіліманджаро. З 1972 року його оголосили національним парком, а для безпечного підйому до вершини і щоб зберегти краси місцевості був організований строгий порядок організації сходжень. Потрапити на вершину африканського дива світу можна тільки після отримання спеціального дозволу.

Сходження проводиться в супроводі досвідченого гіда, який допоможе впоратися з висотної акліматизацією. Справа в тому, що при гарній погоді багато мандрівники в спробі якнайшвидше здійснити сходження і побити всі рекорди швидкого підйому страждають неприємними симптомами гірської хвороби.

Сходження обов'язково має проходити плавно, з перервами, щоб набратися нових сил перед черговим ривком. Тим більше, що відпочинок тут по-справжньому приємний. Навколо стільки цікавого, що туристи ніколи не виїжджають без рідкісних кадрів, на яких відображені дивовижної краси ущелини, дощовий ліс, стежки з коріння, дивовижні тварини і рослинність.

Для бажаючих відвідати Кіліманджаро є різні маршрути, можна вибрати як більш складний, так і простий, туристичний або кемпінговий. Компанія Altezza.travel із задоволенням організує для вас тур на Кіліманджаро, який ви запам'ятаєте на все життя!

У супроводі нашого досвідченого гіда, відповідального за збереження правильного темпу сходження, ви за 5-8 днів побачите засніжену гірську вершину, насолодіться надзвичайно мальовничою місцевістю, поринете в подорож, яке неможливо забути! Всі формальності та оформлення дозволів ми беремо на себе, насолоджуйтеся приємним відпочинком. По закінченню своєї пригоди, кожному з вас вручать пам'ятні сертифікати, які пронесуть через все ваше життя пам'ять про цю чудесну поїздці. Уперед до засніжених вершин!