Розкішний готель,- гостинница харьков ,Conrad Maldives Rangali Island став володарем двох престижних нагород на щорічній церемонії вручення Всесвітньої премії в галузі туризму World Travel Awards: журі конкурсу визнало курорт «Кращим гастрономічним готелем на просторах Індійського океану» і «Кращим готелем на просторах Індійського океану». У журі премії входять професіонали в сфері туризму і подорожей з 160 країн світу, тому обидві високі нагороди означають визнання того прагнення до скоєного сервісу, яке готель Conrad Maldives продемонстрував протягом останніх 12 місяців — не тільки як лідер туристичної галузі, але і як кращий гастрономічний готель в регіоні. Нагороди World Travel Awards підбили підсумок чудовому сезону для курорту: раніше Conrad Maldives став учасником Залу слави авторитетного туристичного ресурсу TripAdvisor як володар нагороди Certificate of Excellence протягом п’яти років поспіль — результат позитивних відгуків відвідувачів TripAdvisor.

«Це велика честь для нас бути визнаними провідним готелем регіону в цілому і з гастрономічною точки зору, — говорить генеральний менеджер курорту Conrad Maldives Rangali Island Лайл Льюїс. — Визнання професіоналів туріндустрії стало відображенням того, що ми пропонуємо для наших гостей щодня: кращий вибір якісних страв і напоїв на Мальдівських островах, індивідуальне і попереджувальне обслуговування і, звичайно, чудова природа Мальдівських островів і теплі води Індійського океану на відстані витягнутої руки. Для нашого шеф-кухаря світового класу і всього персоналу нагороди World Travel Awards і визнання відвідувачів TripAdvisor стануть відмінним стимулом продовжувати свою чудову роботу «.

Нагороди знаменують надзвичайно захоплююче час для курорту Conrad Maldives Rangali Island. Кращий вибір для найвибагливіших гурманів на просторах Індійського океану — курорт докладає всіх зусиль, щоб забезпечити гостям максимальний вибір різноманітних кулінарних закладів, і пропонує 12 різних ресторанів і барів: від знаменитого підводного ресторану Ithaa та ресторану Mandhoo з меню, натхненним традиціями спа-відпочинку, до нової перлини гастрономічного намиста курорту — ресторану Ufaa by Jereme Leung. У квітні цього року курорт відзначив десятиліття знаменитого на весь світ підводного ресторану Ithaa, який зробив значний внесок у створення репутації курорту як кращого готелю для гурманів. Новий ресторан Ufaa by Jereme Leung — перший гастрономічний ресторан на Мальдівах, який очолює піонер сучасної китайської кулінарії Джеремі Ленг. Інноваційна концепція ресторану Ufaa заснована на традиційній кухні, що підкреслює найкращі страви Китаю, у вересні 2015 ресторан відзначить першу річницю роботи. Звання кращого гастрономічного готелю в Індійському океані курорт Conrad Maldives отримав за прагнення запропонувати максимально різноманітні страви з усього світу. Від японської демонстраційної кухні у відкритому гриль-барі Koko Grill до 101 сорти сиру з усього світу в барі The Cheese and Wine Bar і більше 1400 сортів вина в колекції Винного льоху курорту — в Conrad Maldives добре розуміють, що навіть відпочинок у відокремленому райському куточку планети не повинен стати перешкодою для цінителів прекрасних страв і кращих світових вин. Кулінарне розмаїття напевно припаде до душі навіть самим вимогливий гурманам.

Крім їжі та напоїв, Conrad Maldives пропонує гостям виняткове поєднання першокласного розміщення, обслуговування та природних красот тропіків, завдяки якому курорт став володарем титулу «Кращий готель на просторах Індійського океану». Готель поєднує три різні концепції відпочинку на двох островах: традиційний мальдівський відокремлений відпочинок на крихітному острові Рангалі, великий і жвавий головний острів Рангаліфінолу (з’єднаний з Рангалі 500-метровим мостом), де гостей чекають різні види дозвілля та відпочинку, в тому числі водні види спорту , а також фірмовий спа-центр, який створений за принципом «курорт на курорті» і розташований на палях у воді в 100 метрах від краю головного острова. Незалежно від того, де вони проживають, гості можуть користуватися всіма можливостями курорту в повному обсязі, а також насолоджуватися першокласним обслуговуванням і увагою виключно важливого і привітного персоналу — чи йде мова про простих запитах або, приміром, про планування та організації весільних заходів.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.