22nd Январь, 2013 / Авиа туризм - UA / Off

Електронні квитки — це нині дуже поширена річ, і популярність їх з кожним днем ​​зростає. У цій статті будемо розбиратися, чому ж електронні авіаквитки популярні.

Нова форма квитка, по суті, не Матеріали, тобто ee не можна помацати своїми руками. Це просто фактично запис в базі даних авіаперевізника.

Але як така система працює? Все дуже просто майбутній пасажир, сидячи вдома за персональним комп'ютером, бронює через Інтернет на сайті агентства електронний авіаквиток. Після цього, необхідно, перш за все, заплатити за квиток одним з нижче перерахованих способів.

Як з таким квитком можна полетіти на літаку. Дуже просто — необхідно в день самого вильоту прийти в аеропорт і пред'явити паспорт — це і буде пропуском на літак для вильоту.

Е-ticket — це електронна форма авіаквитка, яку пропонують натомість звичайного бланка. Авіакомпанії пропонують всім пасажирам всі можливості сучасності при покупці авіаквитків. На даний момент це найпопулярніша в Америці і Європі і дуже зручна для всіх пасажирів форма придбання авіаквитка. Цією формою користуються велика кількість авіакомпанії світу. Така технологія електронних авіаквитків з'явилася ще в 1996 р в США. А на даний час широко поширена банківською картою я в багатьох країнах світу. Вже починаючи з 01.06.2008 року, всі члени Міжнародної Асоціації повітряного транспорту змушені використовувати такі форми квитків.
Е-ticket — це технологія, яка робить підготовку до перельоту зручніше, це сучасна заміна паперового квитка. Бронювання замовлення на рейс перельоту здійснюється стандартним чином, проте вся інформація про подорожі, відображена в даному записі замовлення, тепер надійно зберігається в електронній базі даних авіакомпаній, а не друкується на бланках.

У чому переваги цього квитка?

Електронний квиток безпосередньо заощадить час, при необхідній покупці і при здійсненні авіа польоту. Його не було можна забути, втратити або украсти. Відразу після його покупки можна з легкістю переслати всі деталі поїздки своїм родичам або діловим партнерам. У будь-який час можна придбати авіаквиток для друзів або родичів, які знаходяться зовсім в іншому місті, країні, далі їм залишається тільки прийти на реєстрацію.

Як придбати авіаквиток?

Одними з найбільш зручних способів в придбанні квитка — це його покупка на сайтах агентств (он-лайн) або в самих офісах компаній. В якості самого підтвердження необхідно отримати маршрутну квитанцію. Бронювання квитків можна оплатити готівкою, банківською картою на сайті, за безготівковим розрахунком через термінали IBOX, Webmoney.

Чим підтверджується його придбання?

В якості самого підтвердження факту придбання авіаквитка видається маршрутна квитанція. В якій міститься повна інформація про сам маршруті, без обов'язково встановленої друкарської форми. Але ми рекомендуємо мати друковану форму квитка на руках при собі протягом усієї подорожі. Електронний квиток, поруч із звичайним квитком є ​​документом, що засвідчує договір на повітряне перевезення, який був укладений між авіакомпанією та пасажиром.

Що необхідно для реєстрації в аеропорту, якщо є електронний авіаквиток?

Для самої реєстрації в аеропорту необхідно тільки паспорт. Сама маршрутна квитанція містить всі дані про авіа польоті, і рекомендується мати її при собі, хоча це не є необхідною умовою при реєстрації.
При польоті за кордон, маршрутна квитанція знадобиться для проходження паспортного контролю. У деяких країнах ця маршрутна квитанція може ще знадобиться для пред'явлення службам безпеки аеропорту, щоб увійти в аеропорт. Для цього її необхідно роздрукувати і взяти з собою на всяк випадок.

Чи можна змінити сам маршрут, а також зробити повернення квитка, якщо є електронний авіаквиток?

Для зміни даного маршруту або для повернення всіх коштів за купівлю квитка, якщо це передбачено обраним тарифом, необхідно тільки звернутися до агента, який оформив авіаквиток або сам офіс продажів авіакомпанії.
Необхідно звернути увагу, що здати квиток вже після реєстрації на авіарейс, технічно можливо, крім окремих випадків, коли статус купонів використаний.

Як видно, електронні авіаквитки — це річ сучасна і дуже зручна. Багатьох людей така простота і сучасність поки ще відштовхує. Але необхідно все ж спробувати. По-перше, це дуже просто. По-друге, сама покупка електронного авіаквитка не забирає багато часу.