3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Часто Москва асоціюється з Кремлем і Красною площею, але це не єдина пам'ятка столиці. Сьогодні великою популярністю користуються тури гостиницы харькова в центре города , які розраховані на людей з різними інтересами та фінансовими можливостями.

Казанський собор у Москві

У більшості туристів Москва асоціюється з Кремлем і Красною площею, але це далеко не єдині пам'ятки столиці. Сьогодні великою популярністю користуються тури вихідного дня, які розраховані на людей з різними інтересами та фінансовими можливостями. Класичні тури припускають відвідування всіх головних пам'яток історії та культури, але зовсім необов'язково обмежуватися стандартними маршрутами. Наприклад, спланувати поїздку згідно індивідуальних переваг можна і самостійно.

Архітектура Москви приваблює туристів з багатьох міст і країн своєю багатою історією, самобутністю і неповторним характером. Любителям піших турів обов'язково сподобається екскурсія по найвідоміших міських вулицях, відвідування старовинних московських особняків і мальовнича панорама міста. Архітектурний вигляд столиці відбувся багато в чому завдяки численним православним храмам і монастирям. Не пропустіть можливість побачити на власні очі Казанський собор на Червоній площі, історико-культурний ансамбль Новодівичого монастиря, храм Христа Спасителя і собор Василя Блаженного. Стрункі силуети, розкішне оздоблення храмів і чудотворні ікони запам'ятаються кожному туристу не залежно від віросповідання.

Щоб подивитися всі значимі місця Москви одного дня точно не вистачить. Тому багато хто воліє приїжджати хоча б на кілька днів. У такому випадку слід знайти відповідну готель. В одному з великих ділових районів міста недалеко від цетру є чудовий готель Ренесанс, який відповідає всім основним вимогам комфорту: сучасний дизайн номерів, просторі ванні кімнати, ресторани з вишуканою кухнею. Перевірити наявність вільних місць та забронювати номер можна на сайті готелю в будь-який зручний час.

Безумовно, Москва один з найдорожчих міст світу, але не поспішайте засмучуватися. Багато готелів сьогодні розраховані на людей з різним достатком, а останнім часом дедалі популярнішими стають міні-готелі економ-класу та хостели для молоді. Наприклад, готель Мисливець в Москві пропонує своїм постояльцям комфортні номери різних рівнів, безкоштовний інтернет і багато інших послуг.

Сучасний вигляд Москви постійно змінюється. За останні кілька років у місті з'явилося безліч парків і зелених зон відпочинку, відкрився унікальний парк мистецтв «Музеон», в якому можна прогулятися серед бронзових скульптур, а якщо ви любите незвичайні квіти і рослини, тоді обов'язково загляньте в Аптекарський город. Вихідні в Москві можна провести дуже цікаво і різноманітно. Все залежить виключно від ваших інтересів і вільного часу.