Законопроект про основи туристської діяльності, найімовірніше, будуть розглядати в Держдумі мини отеля харьков вже восени. Про це стало відомо від Юрія Барзикін — віце-президента РСТ (Російського союзу туріндустрії).

У цей понеділок він розповів, що у РСТ з’явилися відомості про такому перенесенні. Швидше за все, так і відбудеться, оскільки в плани Держдуми на найближчі дні розгляд такого питання не входить.

Представник РСТ вважає, що терміни перенесення розгляду цілком логічні, оскільки даний законопроект потребує серйозних доопрацювань, які дозволять йому захищати права туристів.

Одним з головних спірних моментів є статус фонду об’єднання «Турпомощь». Представники влади пропонують поміняти назву асоціації фонду, проте в податкове законодавство зміни вноситися не будуть. Виходить, що у «Турпомощі» заберуть усі податкові пільги, і вона буде виплачувати податки з фонду, який повинен допомагати туристам.

«СТА» («Союз туристичних агентств») категорично проти створення СРО (саморегулівних організацій), які пропонуються в законопроекті, і участь в яких буде обов’язковим для турагентств.

Більшість експертів вважають, що СРО тільки додасть фінансове навантаження на агентів і ті будуть змушені піти у тіньовий бізнес.

Але не всі раді переносам термінів, так АТОР (Асоціація туроператорів Росії) минулої п’ятниці направила звернення до Дмитра Медведєва, в якому було прохання про прискорення прийняття поправок до закону «Про основи туристської діяльності в РФ». Представники АТОР вважають, що закон, прийнятий у першому читанні і значно доопрацьований, потрібен якомога раніше, оскільки він навіть у такому вигляді буде набагато краще захищати права споживачів.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.