Готель «Імеретинський», керований КК «ГОСТ Готель Менеджмент», повідомляє, що негода в Сочі не завадила відпочинку гостей.

Тропічна злива обрушився вчора на Адлерский район Сочі не завадив планам відпочиваючих в ГК «Імеретинський», який продовжує працювати в звичайному режимі і приймати нових гостей, не скасовуючи всіх запланованих раніше заходів і розважальних програм, гостиница харьков дешево .

Гості з розумінням поставилися до ситуації, що склалася, а деякі з відпочиваючих і зовсім постаралися витягти позитивні моменти, з цікавістю спостерігаючи за погодою.

Завдяки високому професіоналізму всіх технічних служб готельного комплексу, готелю вдалося зробити перебування гостей у максимально комфортних умовах, незважаючи на негоду. Аеропорт м Сочі продовжує працювати за розкладом, забезпечуючи перебування гостей в готель вчасно.

В «Імеретинській», крім комфортабельних номерів і апартаментів, до послуг гостей — зручна парковка, безкоштовний wi-fi, комплексні сніданки, обіди та вечері, упорядкований морський пляж, басейни, тренажерні зали, spa-процедури, анімація, дитячий відпочинок і мн. ін. В ГК «Імеретинський» працює добре підготовлений персонал, який готовий допомогти гостям вирішити будь-які питання.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.