3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Відпустка зовсім не відпочинок, якщо ви перебуваєте не в формі. Навіщо їхати на море і соромитися свого тіла? Ловіть 5 способів, як скинути зайву вагу.

Схуднути до відпочинку на пляжі.

Коли ви уявляєте, яким буде ваш відпустку, ви легко можете візуалізувати море, готель, шезлонг, відпочиваючих людей неподалік. Але ніяк вам не вдасться представити себе із зайвою вагою, в жахливій фізичній формі. Це просто гнітюча картина. Адже хіба це відпочинок, коли ви соромитеся свого тіла, не комфортно себе відчуваючи на пляжі або у басейну? От і не потрібно такого собі уявляти, краще виберіть для себе один з 5 способів, які допоможуть вам схуднути перед відпусткою.

Звичайно, тут є два фактори, які ми не можемо враховувати, складаючи рекомендації — залишився до відпустки час і кількість зайвих кілограмів, які потрібно скинути. Так що не всі способи можуть бути однаково корисні для вас.

Спосіб №1 (Залишилось 2 місяці). Використовуйте метод сушіння бодібілдерів. Цей метод підійде вам, якщо в запасі є приблизно 2 місяці. Суть його полягає в тому, щоб прибрати з раціону всі вуглеводи, які засвоюються моментально, залишаючись на животі, боках і стегнах. Це все солодке і борошняне. Замінити їх потрібно на вуглеводи, які засвоюються повільно — вівсянка, рис, гречка та інші крупи. М'ясо їсти нежирне, молочні продукти теж знежирені. І при всьому цьому, ви повинні ще урізати кількість споживаних калорій на 10% в порівнянні з тим, що споживаєте зараз. Звичайно, доведеться помучатся з підрахунком калорій і складанням раціону, але результат окупить ваші старання. При чому особливо фізичної активності від вас не потрібно, але, звичайно, вона не завадить.

Прогноз скинутої ваги: ​​~ 6 кг за 2 місяці.

Спосіб №2 (Залишився 1 місяць). Жироспалювачі. Сучасні жіросжігателі — це досить ефективні і цілком безпечні харчові добавки. Особливо, варто звернути свою увагу на термодженики. Жироспалювачі даного класу незначно підвищують температуру тіла (не більш, ніж на 1 градус), прискорюють всі процеси в організмі, в наслідок чого витрачається більше калорій. Також вони незначно пригнічують апетит. Є багато хороших сучасних препаратів, якщо ви зважилися і готові купити жиросжигатель, вивчіть каталог продуктів магазину спортивного харчування "Атлет", ширшого асортименту вам не знайти.

Прогноз скинутої ваги: ​​~ 3-4 кг за місяць.

Спосіб №3 (Залишилось 2 тижні). Ранкові кроси. Найбільш вдалий час для пробіжки з метою схуднення — ранок, до сніданку. За ніч організм витратив усі запаси глікогену, тобто на ранковій пробіжці як не крути, але потрібно використовувати жир як енергії. Бігати потрібно багато. Багато — це щоранку — 45-хвилинна пробіжка, під час якої ваш пульс не повинен опускатися нижче 120 ударів на хвилину (так-так, варто купити пульсометр). Звичайно, таке тренування можлива, якщо у вас немає проблем зі здоров'ям.

Прогноз скинутої ваги: ​​~ 4-5 кг за 2 тижні.

Спосіб №4 (Залишився тиждень). Коли до виїзду залишився всього тиждень, але ви в що б те не стало хочете скинути зайву вагу, вам слід з'єднати всі рекомендації Способів №1, №2 та №3.

Прогноз скинутої ваги: ​​~ 3-4 кг за тиждень.

Спосіб №5 (Залишилося 3 дні). Для людей підготовлених, тобто спортсменів, є способи, які допоможуть скинути 3-4 кг навіть за такий короткий термін, як 3 дні. Якщо ви не перебуваєте в хорошій фізичній формі, кращою рекомендацією для вас буде підбір одягу, яка не буде акцентувати увагу на ваші недоліки. Також можна запросити разом більш повного відпочити друга або подругу, щоб на тлі виглядати трішки краще. А схуднення залишити до приїзду з курорту.

Прогноз скинутої ваги: ​​візуальне схуднення за 3 дні.