27th Июнь, 2016 / Статьи / No Comments

Роскошные частные гостиницы харькова ждут своих поситителей.

Зараз ми розповімо простий алгоритм реєстрації друкованого видання в Україні на прикладі журналу. Сам по собі журнал ми вибрали не випадково, так як останнім часом журнальний формат подачі інформації набуває все більшої популярності, будь це новинний журнал, тематичний, глянсовий або навіть суто рекламний. Можливо, Ви і самі звертали увагу, як приємно іноді скрасити вимушене очікування гортаючи хороший журнал з цікавим матеріалом, яскравими, красивими ілюстраціями, професійними фотографіями і якісної, ненав’язливою рекламою.
В Україні процес реєстрації журналу нічим не відрізняється від процедури реєстрації будь-якого виду ЗМІ. Отже, даний алгоритм можна буде застосувати до реєстрації газети, дайджесту або будь-якого іншого виду друкованого засобу масової інформації.

Засновник або уповноважений ним представник подає спеціальну заяву в державну службу, відповідальну за реєстраційний процес друкованих ЗМІ. Разом із заявою подається пакет документів, що включає в себе всю інформацію про майбутнє журналі: назва, вид, мова видання, відомості про засновників (видавців), регіони поширення, спрямованість і тематика журналу, обсяг, періодичність випуску, адреса розміщення редакції, юридична адреса і банківські реквізити. В особливих випадках з боку чиновників можливі вимоги надати додаткові документи.
Згідно із законом термін розгляду документів в органі, що реєструє — один місяць. За цей час документи пройдуть перевірку, буде встановлена відповідність майбутнього журналу чинному законодавству, проведена перевірка назви (щоб не збігалася з уже існуючим журналом). Якщо все в порядку, а зазвичай, коли довіряєш підготовку документів професіоналом, воно так і буває, то видавець отримує письмове повідомлення про реєстрацію журналу. Після цього йому слід сплатити державне мито, закон відводить на це один місяць. Як тільки мито буде сплачена — видавець отримує на руки свідоцтво про реєстрацію ЗМІ й може з повною підставою приступати до того, до чого прагнув — до видання власного журналу.

В принципі, нічого складного, єдино, що дуже відповідально слід підійти до підготовки документів та до подальшого спілкування з реєстраційною службою (так як у них можуть виникнути питання).

За цим посиланням можна буде дізнатися докладніше, як зареєструвати журнал http://www.regburo.com/registracziya-predpriyatij/registracziya-pechatnogo-izdaniya/


Leave a Comment