3rd Июль, 2015 / Путешествия авто - UA / Off

Готуватися до автоподорожі потрібно грунтовно, беручи до уваги не тільки найважливіші деталі і речі, але і різні нюанси. Адже будь-яка дрібниця на дорозі може перерости у велику неприємність, і очікуваний відпочинок буде пущений коту під хвіст.

За прикладом далеко ходити не треба: забувши елементарно залити фреон в автомобільний кондиціонер, можна всю дорогу промучувати через спеку, від якої не врятує «голодний» кондиціонер.

Як правило, в будь-яку подорож людина бере обов'язковий набір речей: гроші та документи, їжа і питво, предмети побуту та гігієни. Однак часто люди забувають про предмети, роль яких дуже важливо переоцінити в будь-якій подорожі. Мова зараз піде саме про них. Більше того, всі ці речі значно полегшують відпочинок і роблять його більш безпечним.

Навігатор. Орієнтування в місцевості — найважливіший атрибут і наявність відповідної техніки обов'язково. На щастя, сучасний gps-навігатор можна встановити безпосередньо в мобільний телефон. Хоча більшість автомобільних новинок вже мають вбудований навігатор, що дає масу переваг: водій дивиться на карту, практично не відволікаючись від дороги, завантажені карти навіть важкодоступних місцевостей, зручний графічний інтерфейс.

Авторегістратор. Мабуть, один з головних супутників сучасного водія. Дана техніка стежить у відеорежимі за дорогою і записує на жорсткий диск або карту пам'яті всю інформацію про рух авто. Авторегістратор вкрай необхідний у повсякденному житті, чого вже говорити про далекій подорожі за кермом. Його наявність позбавить від безлічі проблем, пов'язаних з форс-мажором на дорогах.

Алкотестер. Всі ми грішні, і можемо випити трохи алкоголю, в рамках допустимого, звичайно, коли сідаємо за кермо. Але що не перетнути ту небезпечну межу, яку зафіксує прилад поліцейського? Як не зіпсувати собі довгоочікуваний відпочинок однієї маленької проміле? Персональний алкотестер — дуже простий прилад, моментально показує рівень алкоголю в крові. Таким чином, завжди можна проконтролювати той самий поріг похибки за кермом.

Антирадар. Він уявлення не потребує. Проте не кожен знає, що антирадар варто вибирати з розумом. По-перше, варто запитати у продавця наявність у пристрої фільтра помилкових тривог. Постійно ледве плентатися всю довгу дорогу — навряд чи така «перспектива» когось влаштує. І по-друге, обов'язково уточнити, які режими має антирадар (наприклад, перемикання між трасою і містом).