17th Ноябрь, 2011 / Авиа туризм - UA / Off

У наше століття психотропної їжі і робомобіль телепортація раніше залишається мрією, тому максимально швидким способом пересування на великі дистанції є авіапереліт.

Залишилися в минулому черзі до тітоньці, яка в офісі авіакомпанії підбирала рейс і роздруковувала паперові квитки на літак. Сучасний мандрівник міцно стискає в руці банківську карту і комп'ютерну мишку. Він знає правила і хитрощі, які дозволяють вибрати оптимальні рейси і забронювати місця в салоні за вигідними цінами:

Хто рано встає тому Бог дає

Завчасне планування поїздки заощадить вам значну суму. Прикинувшись Остапом Бендером і збираючись через пару місяців махнути в Ріо-де-Жанейро, починайте шукати авіаквитки негайно і відразу купуйте відповідні. Шансів знайти їх за 2 місяці до вильоту набагато більше, ніж за тиждень.

Кожен мисливець бажає знати

Подібно бутіках з нарядами авіакомпанії час від часу влаштовують розпродажу і акції. Полювання за спеціальними пропозиціями перевізників нагородить вас приємним трофеєм у вигляді низької ціни на квиток. Як правило, розпродажі влаштовуються з лютого по квітень, в жовтні і листопаді. При покупці варто уважно прочитати умови тарифу, щоб уникнути неприємностей, коли з'ясується, що квиток неможливо повернути.

Дієтичні авіаперельоти

Дискаунтери — це новий тип авіаперевізників, які не годують на борту салатиками з маслинкой і змушують платити 1 євро за баночку коли. Обміняти квиток можна, повернути — тим більше. Симпатичних стюардес в літаку менше, ніж зазвичай. Але все це дозволяє бюджетним компаніям зробити ціни на авіаквитки дуже низькими. Якщо безкоштовний бутерброд і червона килимова доріжка до трапу вам не важливі, зверніть увагу на пропозиції low-cost.

Краще пізно ніж ніколи

Якщо бажання прикинутися Остапом Бендером і махнути в Ріо наздогнало вас раптово, а валізу з помаранчевими штиблетами вже стоїть на порозі, пошукайте квитки на чартер. «Гарячі» пропозиції турагентств актуальні в останній момент і поширюються на популярні курортні напрямки.

Після дощику в четвер

Комфорт завжди коштує дорого. Відмовившись від нього, ви купите дешеві квитки на літак. Вилітайте в будні, враховуючи «правило неділі», і приготуйтеся до ночівлі в аеропорту. Купуйте квитки в обидва кінці в однієї авіакомпанії. Відмовтеся від прямих перельотів, погоджуйтеся на незручні стикування і повернення додому о 4 ранку у вівторок.

Молодим скрізь у нас дорога

Якщо невгамовний азарт молодості штовхає вас у дорогу, пам'ятайте, що деякі авіакомпанії пропонують знижки 25% пасажирам, у яких на іменинний торт все ще менше 25 свічок. Якщо вам до 12 років, обрадуйте батьків новиною: дитячі знижки досягають 50%.

Подорожувати цікаво і легко, а при грамотному підході ще й дешево. Природна кмітливість і наші корисні поради допоможуть вам знайти у віртуальній павутині дешеві квитки на літак і поставити ще одну галочку на вашій персональній карті світу.

АКТУАЛЬНО: відеоролик про те, як треба прилітати на відпочинок!