Перш, ніж відправиться на відпочинок по закордонних курортів, необхідно пам’ятати про страйки, мітингах та народних заворушеннях, захлеснули такі країни як Єгипет, Греція і деякі інші(гостиницы харькова эконом класса) улюблені місця мандрівників з Росії .Для тих, хто не звик змінювати свої звички, або в силу інших обставин вирішив все-таки провести свою відпустку, наприклад, у Греції, слід пам’ятати, що неприємності там можуть підстерігати туристів на кожному кроці. Нестабільність політичної обстановки в Єврозоні провокує розвиток різних негативних проявів: масові заворушення, порушення транспортного сполучення, у тому числі і повітряного.Демонстрації в Греції регулярно влаштовуються на площі Синтагма в центрі Афін. Поліція недавно застосувала там сльозогінний газ для розгону протестувальників. Від таких місць краще триматися подалі. Відпочинок в Греції запам’ятовується туристам надовго, але перебуваючи вже в Греції, купуйте і вивчайте місцеву пресу, а також розмовляйте з обслуговуючим персоналом готелів, кафе і ресторанів. Відстеження різних подій, що відбуваються в місці вашого відпочинку, допоможе прийняти правильне рішення у разі виникнення ускладнень.

За даними Міністерства транспорту Греції на дорогах країни в 2010 році загинуло 1281 осіб, що становить 11,3 смертей в автокатастрофах на 100 000 населення. При оренді автомобіля, квадроцикла, катери, гідроцикли або іншого транспортного засобу, переконайтеся, що дорога або ділянку акваторії безпечні для прогулянок. Якщо в поїздку на квадроциклі ви вирушите без шолома на голові, то, згідно із законодавством Греції, поліція може вас за таке порушення заарештувати.

Під час оренди транспортного засобу від вас можуть зажадати паспорт у заставу, Ніколи не віддавайте його. Дана вимога не є обов’язковим для Греції.

Дотримуйтеся високих стандартів суспільної поведінки під час відпочинку та подорожей. Грецька поліція суворо присікає гучне або непристойну поведінку, особливо в місцях надмірного вживання алкоголю. Місцеві суди накладають великі штрафні санкції, а відвертих бешкетників можуть запросто запроторити за грати. Грецькі чиновники не особливо церемоняться з іноземцями.

Не слід також забувати про теракти. Їх зазвичай влаштовують поблизу державних установ, близько іноземних дипмісій і в місцях масового перебування людей: на ринках і в торгових центрах. Ваша безпека знаходиться у ваших руках. Попередити заздалегідь ніхто не зможе. Така сучасна дійсність.

Більшість туристів без проблем відпочивають у Греції, але майте на увазі, що випадки крадіжок гаманців і сумок поширене явище в метро та інших багатолюдних місцях, відвідуваних іноземними туристами. Залишайте цінні речі на зберігання в надійному місці, в готелі або квартирі.

Грецький народ славиться своєю гостинністю. Не порушуйте правила пристойної поведінки і багато неприємності обійдуть вас стороною.

Джерело: PROHOTEL.RU