3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Відмінну новина для мандрівників, які бажають відвідати незнайомі місця і не знають як визначити маршрут, принесла презентація інноваційного сайту Horizonavenue.

Відмінну новина для мандрівників, які бажають відвідати незнайомі місця і не знають як визначити маршрут, принесла презентація інноваційного сайту Horizonavenue. Вона пройшла в лютому цього року і відкрила абсолютно нові можливості для любителів мандрівок.

Новий сервіс для мандрівників — це легкість планування маршруту, підкріплена зручною навігацією і всіма вимогами до дійсно комфортному відпочинку.

Безпека, конфіденційність і зручність сайту Horizonavenue

Досвідчені і початківці мандрівники вже помітили простоту реєстрації: вона можлива з будь-якого гаджета: смартфона, планшета або ПК. Безпека персональних даних забезпечує захищений режим реєстрації та користування. Туристи, які скористалися новим ресурсом, зазначають достовірність інформації та наявність великої кількості пропозицій: екскурсії по містах і країнах, різні акції тури і новинки світу подорожей.

Ідей для мандрівників на порталі Horizonavenue — безмежну кількість. Кожен може побачити ключові пам'ятки світу, побродити затишними вуличками старовинних міст, вибрати найдивовижніші види екскурсій. Тим більше, що на порталі зібрані самі «смачні» пропозиції від численних турагентств світу. І, що важливо, база даних сайту регулярно оновлюється.

Horizonavenue

Можливості сервісу Horizonavenue

Отже, чим же привабливий ресурс Horizonavenue для туристів?

  1. Вибором індивідуального подорожі або групової екскурсії. Ті, хто воліють подорожувати самостійно, можуть розпланувати особистий маршрут поїздки для огляду визначних пам'яток, пляжного відпочинку або шопінг-туризму. Групові тури передбачають екскурсійні маршрути по одному з 2000 світових міст.
  2. Можливістю розробки найбільш зручного маршруту подорожі. Все дуже просто: спочатку вибирається місто або країна для поїздки, а потім з'являється інформація про ключові пам'ятки, місцях для активного відпочинку, готелях і магазинах. Туристам просто потрібно вибрати оптимальний варіант.
  3. Економією часу. Планування маршруту подорожі вимагає певних тимчасових витрат, але з сервісом Horizonavenue все значно спростилося. Після вибору пам'ятки і обробки даних, сайт надає інформацію про час поїздки, відстані між бажаними місцями відвідування і підказує, як вибрати оптимальний маршрут для поїздки на автобусі або особистому транспорті.
  4. Зручною системою бронювання екскурсій. Так, звернувшись на ресурс Horizonavenue, мандрівники зможуть заздалегідь придбати квитки на екскурсійні тури, дізнатися їх розклад і розподілити, таким чином, свій час. Різні види екскурсійних маршрутів — пізнавальні, по історичних місцях міст, тематичні тури, ідеї для вихідного дня привернуть мандрівників.

Екзотичний відпочинок для цінителів

Ресурс Horizonavenue не обмежує мандрівників ні в чому. Тут безліч пропозицій для екстремального туризму, активного відпочинку або екзотичних турів. Нестандартний дозвілля з порталом Horizonavenue — це подорожі по канатній дорозі Кіто, можливість побачити ритуали Ванутату або розкрити колоритні особливості Соловецьких островів. Вибрати бажаний вид дозвілля легко, завдяки зручній системі навігації.

Творці порталу Horizonavenue знають, що найцінніший ресурс людини — це час. Тому на сайті такий простий пошук необхідних об'єктів, швидка система бронювання квитків і необмежені можливості для відпочинку.