11th Июнь, 2017 / Статьи / No Comments

Взимку Ісландія дивно красива: льодовик Лаунгйёкудль, оповитий різнобарвним снігом, північне сяйво, прозоре небо. Одна біда — тут дуже холодно, точніше промозгло. Зазвичай температура взимку в Рейк’явіку не опускається нижче 10 градусів, але це в повній мірі компенсується пронизливим холодним вітром і високою вологістю, в результаті холод проймає до кісток.

Сьогодні розповідаю про те, як одягнутися, якщо ви зібралися взимку в Ісландію, щоб не замерзнути, не захворіти і отримати від поїздки максимум задоволення. Текст адресований не суворим чоловікам і полярникам-альпіністам, які знають все про спецодяг для холодів, а простим дівчатам, які мучаться питанням, що ж покласти у валізу.

Интернет магазин куртки оптом

СПРАВУ ЗРОБЛЕНО

Перший і найважливіший момент, без теплої шапки в Ісландії ви не виживете. Як я писала, тут дуже вітряно, відповідно, можливість застудити вуха вкрай велика.

Ніякої капюшон від цієї напасті не рятує, а тому забуваємо про зачіски і натягуємо шапку так, щоб щільно закривала вуха від вітру, в іншому випадку вам доведеться близько познайомитися з фармацевтами місцевих аптек.
Вітер тут дме в рівній мірі сильно і в Рейк’явіку, і на лоні природи, так що без шапки на вулиці ви швидко зрозумієте, наскільки ви ніжні і беззахисні.

ДО ПИТАННЯ ПРО ВЗУТТЯ

Все залежить від того, чим ми думаєте в Ісландії займатися. Якщо збираєтеся йти в поля, то без tracker shoes на вовняний носок вам доведеться туго, правда, на льодовиках технологічну взуття і спеціальний одяг туристам видають. Уггі в даному випадку — не найкращий варіант, так як вони промокають, Тімберленд на вовняний носок тут будуть цілком доречні.

У містах же можна носити навіть демісезонні черевики або чоботи, правда, знову ж на теплий носок. Справа в тому, що будинки в Ісландії опалюються водою з гарячих термальних джерел, труби прокладені прямо під містом, в результаті асфальт в тому ж Рейк’явіку «підігрівається зсередини», тобто він відносно теплий, відповідно, сніг і лід на вулицях не лежить, а ноги не мерзнуть.

демисезонная куртка оптом

ВЕРХНІЙ ОДЯГ

У минулому році, збираючись до Ісландії, я допустила фатальну помилку — не взяла в собою шубу, тому що була впевнена, що місцеві жителі до хутра ставляться негативно. В результаті мерзла в парку, причому, як з’ясувалося, страждала я абсолютно даремно.

Справа в тому, що хоча Ісландія не просто орієнтована на екологічність, а повністю заточена під неї: природні джерела енергії, електрокари та інше, — місцеві дівчата спокійно носять шуби, дублянки і куртки з хутром. Словом, якщо у вас є теплий кожушок або дублянка — без всяких сумнівів беріть хутряний виріб з собою, нападкам зоозахисників ви піддаватися не будете.

До речі, в плані харчування Ісландія теж від ідеалів вегентов вельми далека: тут їдять китів, конячок, ягнят і навіть пташок тупиків, кажуть, а що ви хочете, ми вікінги ж, це наші традиції.

Якщо шуби немає, то хороший варіант — парку https://arandafashion.com.ua/, правда, на лоні природи вона не рятує. В цьому випадку під неї краще підчіплювати тонку куртку на синтепоні.
На льодовиках і кораблях, з палуб яких спостерігають за китами, туристам видають спецодяг, від якої відмовлятися ні в якому разі не варто, так як стандартна міська одяг тут вас не врятує.

купить куртку женскую оптом

ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ОБОВ’ЯЗКОВО ВЗЯТИ З СОБОЮ?

Теплі шкарпетки, бажано з натуральної вовни, якщо ви зібралися досліджувати ісландську природу, то без них запросто можете відморозити ноги. Штани для гірських лиж або зимового пішого туризму — вони знову ж оптимально підходять для прогулянок.

Також обов’язково візьміть із собою термобілизна і джемпера з натуральної вовни: в будинках Ісландії дуже тепло, а ось на природі без них вам доведеться тяжко. І не забуваємо захисний крем для обличчя, адже в Ісландії дуже вітряно! Насолоджуйтесь ісландської природою і не замерзайте!


Leave a Comment