Інтернет-магазин подорожей: гостиница харьков карта, Onlinetours.ru підвів перші підсумки програми «Агент 007», спрямованої на залучення до співпраці туристичних агентів-фрілансерів. За три місяці з моменту старту програми в кінці березня 2015 компанія залучила до співпраці понад 350 агентів, які вже оформили кілька сотень продажів.

Метою програми є збільшення продажів за допомогою професійних турагентів, не задіяних у корпоративному сегменті ринку. Компанія залучає до співпраці тільки професійних фахівців, що мають великий досвід роботи в туризмі та власну клієнтську базу. З кожним з них полягає індивідуальний договір за фактом надання трудової книжки, в якій немає активної записи про роботу в агентстві.

Всі продажі, юридичне оформлення та супровід договору з покупцем, як і можливі рекламації, реалізуються виключно на інфраструктурі Onlinetours.ru. У функції фріланс-агентів входить залучення клієнтів і підбір туру, після чого клієнт «передається» в компанію. За кожного залученого клієнта турагент отримує винагороду — 7% від вартості туру.

Олексій Жебєлєв, співзасновник та операційний директора Onlinetours.ru, зазначає: «Наша програма допомагає не тільки нам і не тільки тим людям, які з якихось причин не хочуть або не можуть працювати в корпоративному сегменті. Її значення для ринку набагато глибше — з її допомогою він може стати набагато прозоріше і ефективніше. Наша мета — зробити спілкування між агентом- «надомником» і покупцями турів максимально цивілізованим, захищеним юридично і фінансово ».

Програма «Агент 007» є принципово новою як для Onlinetours.ru, так і для ринку в цілому. Вона значно розширює можливості потенційного набувача туру, який може вибирати будь-який з потрібних йому способів покупки: звернутися в офлайн-агентство, купити путівку в онлайн-агентстві або зробити це через посередництво знайомого фріланс-агента, якому він довіряє.

Перші підсумки програми виявилися вищими запланованих, у зв’язку з чим Onlinetours.ru намір продовжити її реалізацію на постійній основі. «Ми будемо розвивати цю практику до тих пір, поки туристичний фріланс повністю не вийде з тіні, — коментує Олексій Жебєлєв, — і будемо раді союзникам і послідовникам».

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.