3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Відпочинок в Карпатах для деяких це вже не вибір а приємна традиція. І з кожним роком цей напрямок ставати все більш актуальним.

Новий рік і Різдво 2015 в Україні

Відпочинок в Карпатах для деяких це вже не вибір а приємна традиція. І з кожним роком цей напрямок ставати все більш актуальним. Гірськолижні тури в Карпати з задоволенням купують не тільки заможні громадяни, а й громадяни із середнім доходом.

Туристична компанія "Етнотур" підготувала для Вас в новому сезоні 2014 — 2015 найоптимальніші пропозиції по відпочинку в Карпатах на Новий рік, Різдво і Старий Новий рік …

Багато країн Європи пропонують для зимових канікул свої засніжені курорти, першокласні траси для катання на лижах, санках, сноубордах. Найвідомішими напрямками для громадян з пост радянського простору є: зимовий відпочинок в Карпатах (Буковель, Яремча, Драгобрат, Ясиня, Синевир).

Карпати — одна з найрізноманітніших за природними і лікувальних ресурсів областей України. Крім цього, тут, на відміну від європейських гірських курортів, цілком демократичні ціни. Хоча і для любителів відпочинку класу люкс теж можуть знайтися гідні пропозиції.

Тури та екскурсії в Карпати на Новий рік і Різдво 2015

Тури і Екскурсії в Карпати

Гірськолижні тури — ось заради чого їдуть у Карпати багато туристів.

Туристична компанія "Етнотур" пропонує подібні тури з відвідуванням визначних пам'яток (замків, озер, водоспадів, мінеральних джерел), з катанням на лижах, сноубордах, санях, на конях, купанням в термальному басейні і чанах. Звичайна тривалість цих турів — від 3 до 6 днів. Серед найпопулярніших турів:

 • Новий рік в Карпатах, Буковель та Драгобрат. Автобус з Києва (Ви зможете відвідати Буковель, Драгобрат, екскурсійна програма Яремче, Ворохта, водоспади, музей Гуцульщини, підйом на панорамному підйомнику, Яблунецький перевал).
 • Новорічні легенди Гуцульщини + Буковель. (Ви зможете покататся на лижах, сноубордах на гірськолижному курорті «Буковель» та Косові. Побувати в Коломиї, Шешорах; Срібні водоспади; Чернівці, Хотинська фортеця;
 • Новорічна казка Закарпаття: чани, замки і лижі. NEW! (Ви відвідаєте Замки Закарпаття, побуваєте на гірськолижному курорті "Плай" і оздоровитесь в унікальних чанах з мінеральною водою.)
 • Новий рік на Закарпатті! Гірськолижний курорт Красія! (Ви побуваєте на гірськолижному курорті «Красія» — найдовша гірськолижна траса в Україні, відвідайте Мальовничі Лумшори, водоспади Соловей і Партизан, викупаєтеся в старовинних чанах і гірському струмку;
 • Новий рік в Кам'янці-Подільському + Хотин + Чернівці. (Ви побуваєте в Кам'янці-Подільському, відвідайте гірськолижний курорт "Сонячна Долина", огляньте старовинну Хотинську фортецю і столицю Буковини м.Чернівці.)
 • Різдво в Карпатах, Буковель та Драгобрат. (Ви зможете відвідати Буковель, Драгобрат, екскурсійна програма Яремче, Ворохта, водоспади, музей Гуцульщини, підйом на панорамному підйомнику, Яблунецький перевал).
 • Різдвяні Легенди Гуцульщини + Буковель та Кам'янець — Подільський.
 • Старий Новий Рік в Карпатах Буковель та Драгобрат (Катання на лижах санках, сноубордах в Ясіні, Буковелі, Драгобраті. Екскурсія в Яремчу, Ворохту).

Гірськолижні тури в Карпати на Новий рік 2015 і Різдво

Регулярні гірськолижні тури в Буковель і Драгобрат:

 • Буковель + Драгобрат, п'ятниця — понеділок 2 дні катання від 950 грн.
 • Буковель + Драгобрат, четвер — понеділок 3 дні катання від 1050 грн.
 • Буковель + Драгобрат, будні дні 4 дні катання від 1200 грн.
 • Буковель, Драгобрат, Яремче 7 днів катання від 1980 грн.
 • Буковель + Драгобрат, Ясиня 9 днів катання від 2500 грн.
 • Буковель, Драгобрат, Ясиня 10 днів катання від 2650 грн.
 • Вихідні на Драгобраті, 3 дні катання 1480 грн.
 • Драгобрат, будні дні !, 4 дні катання 1680 грн.

Для багатьох відпустку взимку пов'язаний з гірськими лижами. Але і тим, хто ще не освоїв лижі, відпочинок в Карпатах пропонує багато цікавого. Катання на санках і ковзанах, прогулянки лісом, смачна їжа в колибах, оформлених в гуцульському стилі.

Російська лазня і сауна, купання в чані з мінеральною водою, нагрітою на багатті. Незвичайні і веселі новорічні та різдвяні свята з народними обрядами.

Зимові екскурсії та тури 2015

Також пропонуються та екскурсійні зимові тури на Новий рік і Різдво 2015:

 • Карпати і Магія Закарпаття. Берегово, Мукачево, Ужгород (ви зможете відвідати Синевирське озеро, водоспад Шипіт, мінеральні джерела в Келичин і Соймах, термальний басейн в Берегово, покататися на лижах);
 • Карпати і Закарпаття. Хуст, Пилипець, Синевир, Солотвино (Ви побачите Хустський замок, водоспади «Шипіт» і «Труфянец», Озеро Синевир, відвідайте музей-колибу гуцульського побуту, мінеральні джерела, с. Іза — центр лозоплетіння, оленяча і страусина ферма, дегустація сирів, вин і ковзанів)
 • Закарпатті. Берегово, Мукачево, Ужгород (ви зможете відвідати термальний басейн в Берегово, Ужгородський замок, Замок «Паланок», замок графа «Шенборна», корчма-музей «Деца у Нотаря», «екскурсія древніми вуличками Львова"; можна відвідати сувенірні ринки і привезти щось для своїх рідних) та ін.
 • Таємниці Хустського замку на Різдво. (Хустський замок, озеро Синевир, с. Іза — центр лозоплетіння, оленяча і страусина ферма, дегустація, вин і ковзанів, географічний центр Європи, водоспад "Труфянец" і водоспад "Пробій", музей-колиба гуцульського побуту, Яблунецький перевал, Яремче, Ворохта …).
 • «Збараж + Почаїв + Львів + Тернопіль» на Різдво NEW! (Духовні святині України: Почаївська Лавра, джерело Св. Анни, неповторний рождественескій Львів, Дубенський замок, Луцький замок, Збаразький замок, старовинне місто Тернопіль, Тернопільський Замок, Луцьк — одне з найдавніших міст України.)

Карпати чудові в будь-яку пору року. Засніжені гори, покриті ялиновим лісом, лижні траси, кришталеве повітря — все це Карпати. Відпочинок взимку подарує вам неймовірні враження, вилікує душу від осінньої депресії.

Карпати ще називають "Легкими України". Карпати були і залишаються заповітним місцем проживання цікавих представників флори і фауни, які ділять разом з вами карпатську землю.

Гірськолижні курорти протягом десятиліть привертають жителів сусідніх країн стрімкими спусками і високим рівнем безпеки, залишаючись найкращим місцем для проведення новорічних свят.

Відпочинок в Карпатах взимку — це покриті сліпучим снігом вершини гір, чисте, прозоре повітря і зелені, пухнасті лапи ялиць. Ви поринете в переповнену таємниць казку Гуцульщини з її легендарною історією, відчуєте себе частиною місцевого етносу.