3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Внутрішній туризм не стоїть на місці і інтерес до нього зростає з кожним роком. Тому поїздками до Львова, в Карпати та Одесу вже нікого не здивуєш. Профільний туроператор по Україні Kraina UA підготував спеціальну статтю для порталу TuristUA.com з описом нових туристичних напрямків.

Тунель кохання в Клевані

Фотографії живописного тунелю кохання у Клевані (Рівненська область) викликали справжній вибух в соціальних мережах і стали причиною суперечок «Фотошоп чи ні?». Тепер є можливість побачити все своїми очима, а також відвідати Тараканівський форт, Дубно, Острог та Луцьк. Все це в програмі «Тунель кохання + замки Волині».

Херсонська область

Херсонська область в останні роки стає цікавим туристичним регіоном. У цьому році з'явився новий, несподіваний тур «Невідомий Херсон + Олешківські піски», де туристів чекає подорож по пустелі, прогулянка на яхті по Дніпровським плавнях, дегустація на винному господарстві князя Трубецького і душевна екскурсія по Херсону.

З одноденних поїздок в цьому році дуже популярна нова програма «Богуслав і Тотоха». Тур створений для тих, хто вміє не поспішати, любить літо і готовий робити щось незвичайне — наприклад, валятися в запашної траві і заряджатися енергією :)

Поліський заповідник

Туристів з великим досвідом подорожей по Україні стає все більше і тому настав час робити програми в дрімучі краю. Один з таких турів — Поліський заповідник. Ця програма — виривання людини із зони комфорту і міста, прогулянки по звіриних стежках, розповіді про стародавні льодовики і пісні біля багаття десь на краю світу …

Вид на річку Дніпро

Ми все ніяк не повіримо, що дивовижне поруч. А прямий тому доказ — тур «Затоплена церква і дніпровські кручі». Якби в цій програмі туристи не виходили з автобуса, а тільки дивилися у вікно — вражень все одно було б вдосталь. Це найкрасивіші види, які Ви можете побачити в Київській області. Не дарма даний регіон називають «Київські Карпати». Але з автобусів ми все ж вийдемо, щоб побачити дивовижний краєвид на Дніпро з Княжого Шпиля; випити води в джерелах живої та мертвої води; зробити чудову прогулянку на моторних човнах до «затопленої церкви» і почути історію Букрінкого плацдарму.

Музей ракетних військ

Самі незвідані і відвідуваних місця в Україні знаходять в самому її центрі. Ви вирішили виправити статистику і створили тур «Подорож до центру України». У програмі: Черкаси і буддійський монастир, музей ракетних військ і театральний Кіровоград. У цьому турі вже побувала перша група туристів, яка була приємно здивована, скільки всього цікавого є в нашій країні.

Подорожуйте по Україні!