3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Гід-король, гід-скелет, гід-лицар, для них кожен турист на екскурсії по Празі це свого роду муза, заради якої варто блиснути знаннями, продемонструвати свою акторську майстерність і силу ораторського мистецтва.

Гід по Празі, Чехія

Пам'ятайте Семена Семеновича? Так-так, того самого, з «Діамантової руки»? З ним же неприємність трапилася, він відбився від своєї групи, загубився. Потім послизнувся біля аптеки, впав, отямився — гіпс. Але якби герой знаменитої комедії був на нашій екскурсії в Празі, з ним таке б не сталося.

Тут все продумано, і не важливо, хто ваш гід — знамениті на всю Чехію король Карл IV і лицар Брунцвік, завсідник столичних закладів гід Пивна Кружка або інші відомі персонажі, успішно приміряти на себе роль екскурсоводів в г харьков гостиницы . Для них кожен турист на екскурсії по Празі це свого роду муза, заради якої варто блиснути знаннями, продемонструвати свою акторську майстерність і силу ораторського мистецтва.

Ці знамениті празькі гіди примудряються тримати кожного туриста в поле зору. Неважливо, скільки вас — десять, двадцять чи тридцять чоловік. Нудьгувати не доведеться нікому. Особливо з гідом-скелетом і вже згаданим лицарем Брунцвік. Гід-скелет, наприклад, поведе вас по нічному місту — Празі містичною. Де в темних вузьких вуличках теоретично легко загубитися. Але цього, звичайно, ніколи не трапиться.

Навпаки, ці костюмовані екскурсії проходять дуже незвично, навіть з гумором — можна сказати, на ура! Забавно спостерігати за реакцією городян на групу туристів. Вони, напевно, сприймалися городянами як якась процесія. Але головне, що ні похоронна (жарт), хоча хто-хто, але гід-скелет цілком може зійти за повсталого з труни. Особливо під покровом ночі. Уже такий у нього незвичайний образ, який незрівнянно втілює — так вже і бути, назвемо цього чудового екскурсовода — Микола Кравчук.

Кілька слів про авто-пішохідних екскурсіях в Празі. На них навіть якщо дуже захочеться загубитися, то все одно не вийде. Тому що кожен мандрівник отримує невеликий пристрій з навушниками і буде чути екскурсовода навіть на видаленні, і якщо відстане, то піде на його голос. Не кажучи вже про те, що кожна така оглядова екскурсія дозволяє швидко познайомитися з містом і його основними пам'ятками — Празьким Градом, Вацлавській площею, Ратушею, Празьким Орлоя, Карловим мостом, Вишеградом та іншими. Природно, з зупинками для фотографування на пам'ять.

Одним словом, приїжджайте до столиці Чехії. А коли повернетеся додому, можете організувати лекцію. Під схожим, як в «Діамантовій руці», назвою: «Прага — місто контрастів», але вклавши в ці слова інший зміст — найсвітліший, щирий, самий добрий …