Ви коли-небудь чули про чудесне замку в межах Києва? Мова йде про готелі «Вишеград», що притягає постояльців можливістю усамітнено і комфортно відпочити.

Ми рекомендуємо: гостиницы харькова недорого
, готель «Вишеград», тому що він виділяється серед інших місць відпочинку унікальністю — гармонійним поєднанням домашнього затишку, комфорту і розкоші. Будь відпочиваючий здатний тут відчути себе як вдома, і сприяє цьому турботливий персонал.

Спокійна атмосфера, свіже повітря і вишукане внутрішнє оздоблення зможуть забезпечити комфортний і приємний відпочинок для всіх, хто вирішив тут зупинитися. Тут можна забути про міську метушню, турботах і тривогах. Гарненько відпочивши і набравшись нових вражень і сил, можна знову зануритися в життєвий вир, відчути себе на гребені хвилі.

Ви бачили стандартні банкетні зали під Києвом? Нудний дизайн, не скрізь приємний персонал, досить високі ціни — це самі часто зустрічаються недоліки. У «Вишеграді» все по-іншому, тут вам допоможуть організувати будь-яке торжество по вищому рівню. Кухня готелю зможе здивувати навіть найвибагливіших гурманів. У меню представлений досить широкий вибір різних національних кухонь, ну а любителі традиційних європейських страв зможуть покуштувати неймовірно смачні кулінарні сюрпризи від шеф-кухаря.

Доповнять ідилію відпочинку розслаблюючі спа-процедури. Любителі скупатися і похлюпатися також знайдуть собі заняття до душі — в готелі є і сауна, і басейн. Всі необхідні умови для спокійного та гармонійного відпочинку створить ненав’язливий і привітний персонал. Стараннями професіоналів ваш відпочинок стане незабутнім.

Для постояльців, що поєднують роботу і відпочинок, надається конференц-зал, обладнаний за останнім словом техніки і вміщує до 60 осіб. Також для ділового спілкування підійдуть кальянная кімната і більярдний зал на 20 персон.

Ціни за цей чудовий відпочинок здатні здивувати. Вартість бездоганного обслуговування і найвищого сервісу в «Вишеграді» є приємним винятком у ціновому діапозоні готелів такого рівня. Досить хоча б один раз відвідати готель і особисто переконатися, що зняти сучасний, добре обладнаний і затишний номер можна за цілком прийнятні гроші. Краще цього місця для відпочинку та вирішення своїх бізнес-задач ви навряд чи знайдете.

Джерело: PROHOTEL.RU,