Накопичувати бонусні бали в авіакомпаніях, які з часом можна витратити не тільки на приємні бонуси, але й придбати з їх допомогою авіаквитки — це відмінна можливість утримати клієнта. Багато мандрівників вже настільки звикли до різних програм лояльності, що віддають перевагу тільки тим авіакомпаніям, які дозволяють накопичувати милі. Причому, нарівні з послугами авіакомпаній, великим попитом користуються банківські картки, за допомогою яких можна накопичувати милі не тільки за польоти, але й за покупки гостиница Вояж харьков метро
.Згідно з даними опитування Aviasales.ru, членами програми лояльності не є тільки 16%, які впевнені, що накопичити на безкоштовний квиток просто неможливо. Як відзначають представники Aviasales.ru, мильні програми далеко не завжди працюють так, як би цього хотілося авіакомпаніям. Згідно з опитуванням, проведеним за участю більше 1000 пасажирів, туристи віддадуть перевагу більш дешевому авіаквитком, ніж можливості накопичити милі. Тільки 30% опитаних заявили, що готові купити дорожчий авіаквиток, щоб накопичити милі.

Під час пошуку відповідних варіантів, можна відфільтрувати список рейсів за певними параметрами. Костянтин Калинів, засновник пошукача, каже: «Найчастіше наші користувачі задають обмеження за кількістю пересадок, воліючи прямі рейси стикувальним. Другий за популярністю — час в дорозі. Що стосується авіакомпаній і альянсів, на такі настройки припадає лише 2 відсотки всіх запитів ».

Крім цього, згідно зі статистикою, 70% пасажирів вважають за краще купувати найдешевші, нехай і на не самі зручні рейси. Найчастіше, в ситуації вибору, лояльність до того чи іншого перевізника не має ніякого значення.

Якщо говорити про найбільш великих авіакомпаніях в Росії, то цього року рейтинг виглядає наступним чином: Аерофлот, Трансаеро, Ютейр, Сибір (S7), Оренбурзькі авіалінії, Уральські авіалінії, Росія, Північний вітер (Nordwind), Глобус (S7), Якутія, ВІМ-авіа, Владивосток Авіа, Таймир (NordStar), Ред Вінгс, Ай Флай, Когалимавіа, Кубань, Ямал, Донавіа, РусЛайн, Нордавіа, Татарстан, Башкортостан, Газпромавіа, Московія, Алроса, Ак Барс Аеро, Саратовські авіалінії, Тулпар, ІрАеро . Найбільше за останні два роки збільшилася кількість пасажирів у авіакомпанії Тулпар (плюс 710%). У авіакомпанії Аерофлот кількість пасажирів збільшилась на 20,3%.

Джерело www.prohotel.ru