3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

Наявність доступу в інтернет стає важливим параметром все більшої кількості пристроїв. Завантажити в холодильник продукти з мережі поки не виходить, але от оперативно розміщувати знімки в соціальних мережах можна за допомогою фотоапаратів з підтримкою WI-Fi.

Фотоапарати з WI-FI Перші пристрої з вбудованими бездротовими модулями з'явилися в 2005 році. Але масовими вони не стали. Причини зрозумілі: технологія просто випередила час, та й соціальні мережі були не розвинені. Розробкою і вдосконаленням технології займалися всі великі виробники фототехніки, а тому рано чи пізно модуль бездротового зв'язку повинен був тріумфально повернутися в фотоапарати.

Час бездротових технологій

Як показав час, очікування виправдалися. Сьогодні модулем Wi-Fi може бути оснащена будь камера — дзеркальна, компактна, гібридна, ультра-зум. Вибрати фотоапарат з підтримкою бездротової мережі можна в каталозі http://catalogue.technoportal.ua/photos/variations-fotoapparaty-wi-fi.html.

Можливості бездротового з'єднання дозволяють не тільки ділитися своїми творіннями з друзями, але й швидко переносити фотографії на інші пристрої — комп'ютер, планшет. Створити копію або скористатися мультимедійним редактором, роздрукувати за допомогою бездротового принтера — все це зробити швидко і зручно допомагає модуль Wi-Fi.

У деяких моделях фотоапаратів з Wi-FI модулем предустановленни спеціальні програми, що дозволяють відправляти знімки безпосередньо на особисту сторінку в інтернеті. Але все це найбільш очевидні достоїнства вбудованого модуля Wi-Fi.

Що ще дозволяє робити модуль Wi-Fi:

За допомогою бездротового з'єднання можна дистанційно керувати зйомкою, користуватися віддаленим видошукачем. Залежно від виробника відрізняється функціональність пристрою. Деякі камери можуть передавати зображення на екран телевізора, проставляти геометкі за допомогою смартфона або планшета.

Отримані знімки можна оперативно надсилати електронною поштою безпосередньо з камери, минаючи інші пристрої. При наявності модуля NFC в смартфоні і камері передача знімків і зовсім проводиться в один клік.

Камери, що працюють на базі ОС Android, надають своїм власникам ще більш широкі можливості використання бездротового з'єднання. Додаються різні програми та онлайн-сервіси, що дозволяють редагувати фотографії відразу після зйомки без застосування додаткового обладнання.