16th Январь, 2013 / Авиа туризм - UA / Off

Перед поїздкою слід ознайомитися з переліком дозволених до вивезення та ввезення товарів в аеропорту Домодєдово, щоб не виникло проблем.

Подорожі — це завжди приємно, але не завжди перельоти бувають легкими і не вимагають моральних і фізичних сил. Саме тому перед поїздкою слід ознайомитися з усіма нюансами проходження митниці та інших типів контролю в аеропорту.

Отже, проходження митниці. Існують певні правила, які забороняють ввезення або вивезення певної категорії товарів. Саме на цей список необхідно звернути увагу, так як часто вивозити не можна цілком банальні речі, наприклад, деякі продукти харчування.

Щоб пройти митницю в Домодєдово, слід знати, що до вивозу заборонені всі раритетні книги, архівні документи, рідкісні тварини й інші предмети колекціонування. Деякі культурні цінності все ж можна вивезти, але для цього необхідний спеціальний дозвіл. Зазвичай вивезення культурних цінностей супроводжується досить високими митами.

Потрібно знати, що деякі предмети при вивезенні слід декларувати. Отже, це:

  • Товари, що перевищують вартість можливого вивозу, наприклад, гроші, золото;
  • Транспортні засоби, які зареєстровані на території РФ;
  • Культурні цінності.

Переміщення трупів в гробах також декларується. Для цього необхідно написати заяву в довільній формі і оплатити відповідну плату. Потрібно відзначити, що для кожного окремого випадку існує свій закон, відповідно до якого не можна вивозити той чи інший предмет, або за нього слід заплатити. Однак у кожному разі на митниці необхідно поставити співробітників до відома про переміщення певних вантажів. У цьому випадку проблем з перевезенням зазвичай не виникає.

Якщо планується перевезти тварину, то воно повинно мати всі дозвільні документи, довідки. При цьому тварина вивозиться з країни на певний час, важливо, щоб його привезли назад. Особливо це важливо, якщо воно являє культурну цінність країни. Тварина може бути вивезено тільки в супроводі господаря.

Якщо вантаж перевищує можливе декларування в пасажирському відсіку, то його пропускають через вантажний термінал. У цьому випадку правила зберігаються, за винятком тільки вартість перевезення. Зазвичай вартість на великогабаритні предмети розраховується в кілограмах. Отже, щоб подорож була приємною, слід просто знати всі особливості проходження митниці.