Мережа готелів Невський Берег »25 червня організувала святковий захід, присвячений пройшов недавно дев’ятого дня народження мережі.

Ця подія відбулася на літній терасі готелю «Невський Берег 122» , гостиница харьков карта . На нього були запрошені партнери і друзі компанії: туроператори, представники виставкових компаній і керівники фірм, у яких є постійний потік відрядних з інших міст.

Господарям вдалося добре поєднувати приємне з корисним. Присутні гості стали учасниками цікавої презентації, на якій вони познайомилися з мережею готелів «Невський Берег», дізнавшись багато потрібних і цікавих фактів про її готелях.

Сучасний готель «Невський берег» з комфортабельними номерами і сервісом 21 століття розташований на Невському проспекті 122 (або 1-а Радянська буд.5), в історичному центрі Петербурга, старовинна будівля якого, має свою 150-річну історію, пов’язану зі знаменитими людьми, проживали колись у цьому будинку.

Це прекрасна будівля колись називалося Прибутковим будинком, і було побудовано в 1871 році архітектором А.І. Ланге в стилі Еклектика і стало одним з найбільш відомих адрес в історії знаменитої редакції газети «Народна воля».

Ось витяг з історичної довідки про власників: «1879. Літо. Ганна Василівна Якимова стала господинею конспіративної квартири, відведеної під динамітну майстерню. Адреса квартири був Невський проспект 124 (нині 122).

Восени того ж року в, тієї ж самої квартирі 15 жили Н.А. Морозов, редактор газети «Народна воля» і його дружина О.С. Любатовіч. Саме тут рукописи готувалися до друку ».

Інший готель мережі «Невський берег», розташований за адресою Невський 93 (або Гончарна 8). Раніше будівля також називалося Прибутковим будинком, воно було побудовано в 1861 році архітектором академіком архітектури Е.К. Гернета. Спочатку будівля була чотирьохповерховим. При відновленні будинку після Великої Вітчизняної війни третій і четвертий поверхи були перебудовані.

Мережа готелів «Невський Берег» знаходиться в історичному та діловому центрі Санкт-Петербурга на Невському проспекті в крокової доступності від Московського вокзалу і площі Повстання.

Номерний фонд готелю «Невський берег 122» — 38 номерів. Це — одно- і двомісні номери категорії стандарт, напівлюкс і люкс. У кожному номері безкоштовний wifi. У планах власників — ресторан на 50-60 місць, відкриття якого заплановано на січень-лютий 2016 року.

На даху цього готелю розташована літня тераса «Небесний портал» з видом на Невський проспект і площа Повстання. Тут можна випити чашку ароматної кави, полежати в шезлонгу з улюбленою книгою, загорнувшись у м’який плед, або провести час в компанії друзів. В альтанках з м’якими кріслами можна пообідати і повечеряти, зробивши попереднє замовлення по меню прямо з номера, або просто посидіти на гойдалці, насолоджуючись гарним видом Петербурга. У чому на собі переконалися гості святкового заходу.

У готелі «Невський берег» на Невському 93 — 41 номер: стандартні одно- і двомісні, і номери люкс. У кожному номері безкоштовний wifi.

У планах — конференц-зал на 50-60 місць і ресторан на 100 місць, а також мансардний поверх.

Запланована також установка ліфтів у двох готелях.

Після презентації гості стали учасниками цікавої розважальної програми з розіграшем призів.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.