3rd Июль, 2015 / Путешествия авто - UA / Off

Людина, керуючий автотранспортом, повинен володіти відмінним зором. Адже на дорозі постійно відбуваються несподівані ситуації, в яких можна покладатися тільки на очі і реакцію.

Особливо важко доводиться тим, хто день у день сидить за кермом — водіям рейсових автобусів, таксистам, далекобійникам і т.д. При постійній напрузі очей можуть виникнути проблеми із зором. Подібна неприємність в підсумку може призвести до трагічних ситуацій на дорогах.

«У Китаї в провінції Шаньдун зіткнулося понад 20 автомобілів. Загинуло 9 осіб, а поранено 70. Причиною масштабного ДТП стала погана видимість через складних дорожніх умов », — повідомляє агентство Вести.ру. Негода в сукупності із зоровим стомленням водіїв за кермом привела до настільки масової катастрофи. Що робити для того, щоб уникнути подібних ситуацій?

Для водіїв, які проводять за кермом більшу частину часу, важливо не допускати зайвих навантажень на очі. Уникнути подібного перенапруги можна, якщо робити масаж шиацу щодня. Така процедура багато часу не займає, при цьому вона здатна запобігти перевтома і різь в очах. Сам по собі масаж являє точковий вплив на певні ділянки обличчя. Методика з'явилася в Японії, користується підвищеною популярністю серед людей, чия робота пов'язана з комп'ютерами. Тепер цей масаж беруть на озброєння і автомобілісти. Правда самостійно робити його, не знаючи розташування точок, сили натискання і інших особливостей шиацу не принесе особливих результатів.

Ідеальним рішенням можна назвати окуляри масажери для очей. Конструкція приладу дозволяє домогтися впливу на скроневу область, що в свою чергу допомагає зняти зорове стомлення. Безпосередньо на очі гаджет діє по-різному залежно від моделі й може мати кілька режимів роботи. Перед покупкою потрібно обов'язково порадитися з офтальмологом щоб уникнути ускладнень поточних очних захворювань. Втім, масажер надає не тільки лікувальну і заспокійливу дію, але ще й профілактичний. Тому водії перед нічним сном або під час перерви можуть користуватися ним для зниження ризику виникнення будь-яких неприємностей із зором. Прилад досить компактний, а живлення здійснюється від батарейок. Завдяки цьому вібраційний масаж для очей можна виконувати в будь-який зручний час у потрібному місці.

При покупці масажера можна легко нарватися на підробку, якщо робити придбання в сумнівних магазинах. ТОВ «Технології для життя» гарантує високу якість всіх товарів, покликаних зберегти здоров'я і красу людини.