20th Январь, 2012 / Авиа туризм - UA / Off

Використання можливостей, які надає Всесвітня павутина, дозволяє вивільняти чимала кількість часу, який потрібен для того, щоб придбати авіа квитки безпосередньо в аеропорту.

Використання можливостей, які надає Всесвітня павутина, дозволяє вивільняти чимала кількість часу, який потрібен для того, щоб пріобрестіавіа квитки безпосередньо в аеропорту. Незважаючи на всю цивілізованість сучасного життя черзі до квиткових кас нікуди, на жаль, не пропали. Відстояти в такій черзі, купуючи, наприклад, такі необхідні авіаквитки Київ Тель-Авів означає втрату часу, який можна ефективно витратити на більш необхідні речі, скажімо, на більш якісну підготовку поїздки. Швидке ж і зручне бронювання квитків на літак дозволяє уникнути цих втрат часу. Тим більше що технологія інтернет-продажів вже розвинена достатньою мірою і випробувана реальними споживачами, наприклад, клієнтами сайту airticketua.com.

Існує два види надання послуги онлайн-бронювання. По-перше, квитки в режимі онлайн продають самі авіакомпанії України на своїх сайтах. Роблять це авіаперевізники для зниження витрат і поліпшення свого іміджу в очах клієнтів. Сьогодні, коли авіакомпанії борються буквально за кожного клієнта, іміджева складова являє собою дуже важливий аспект ведення діяльності. Здійснюючи бронювання авіаквитків з їх подальшою доставкою пасажирові, авіакомпанія набуває високу репутацію серед клієнтів. Не завжди квитки купуються прямо в інтернеті. Іноді покупка оплачується, коли проводиться доставка авіаквитків за адресою, вказаною клієнтом. Це виявляється зручним для тих пасажирів, які поки не дуже впевнено оперують електронними грошима.

Крім авіакомпаній, авіаційні квитки в режимі онлайн продають невеликі компанії-посередники. Їх спеціалізацією є пропозиція квитків на, скажімо так, рідкісні авіарейси, наприклад, в період активізації туризму, коли замовлення авіаквитків в інтернеті є чи не єдиним способом дістатися до місця призначення. Як приклад можна розглянути такий сценарій. Припустимо, бізнесмену потрібно купити авіаквитки Київ Прага для організації ділової зустрічі або відрядження, а на дворі розпал туристичного сезону, і з покупкою квитків може виникнути, м'яко кажучи, заминка. Звернення ж, наприклад, на сайт, де можна ці авіа квитки купити без жодних труднощів, виключає таке — негативне — розвиток подій. Компанії користуються своїми особливими можливостями так, що їхні клієнти практично ніколи не знають відмови в отриманні квитків на будь-які перельоти.