12.11.2013 | Рубрика: Новини у світі готелів

Листопад — оптимальний час для того, щоб почати планувати новорічні канікули гостиница харьков Вояж адрес. Багато готельні мережі вже давно розробили програми святкування Нового року та Різдва, а туристичні компанії активно продають святкові тури. Як показують дослідження, багато росіян в цьому році за традицією планують провести новорічні канікули в Європі. І така велика затребуваність європейських міст в якості майданчиків для зустрічі Нового року і Різдва цілком з’ясовна. У різдвяний період міста Європи сильно перетворюються. А для того, щоб мандрівникам цього року було легше визначитися з вибором напрямку для яскравих новорічних канікул, експерти туріндустрії склали список міст Європи, де можна дуже весело і оригінально відсвяткувати Новий рік і Різдво.

Незабутніми новорічні канікули можуть стати в шотландському місті Единбург. У новорічну ніч вулицями Шотландії котяться палаючі бочки з дьогтем. На таке вогняне шоу варто подивитися всім тим мандрівникам, які люблять яскраві видовища. Взагалі зустріч Нового року в Шотландії — це справжнісіньке ритуальне дійство. У деяких куточках країни в новорічну ніч можна побачити людей, які над своїми головами розмахують вогняними кулями, що символізують сонце. У будинках Шотландії перед боєм курантів всі збираються біля каміна, а з настанням півночі глава сім’ї відкриває вхідні двері, як би впускаючи в свій будинок Новий рік.

Серед європейських напрямків для подорожей в якості місця для проведення новорічних канікул цього року варто розглянути і Мілан. У столиці моди знаходиться легендарний театр «Ла Скала», де можна проводити минає 2013 під «Травіату» Верді. Зараз ця опера, поставлена ​​за мотивами роману «Дама з камеліями», є одним з найвідоміших оперних вистав у світі. Після перегляду опери в театрі «Ла Скала», яка 31 грудня почнеться о шостій годині вечора, можна встигнути до бою курантів побувати на міланській площі, прикрашеної легендарним собором Дуомо. А ось гостей Відня в новорічні канікули в цьому році чекає легендарний Віденський бал. Австрійська столиця дозволяє своїм гостям зустріти 2014 у вишуканій атмосфері минулих століть. Полонез, кадриль, велика кількість світла і прикрас — все цієї чекає тих мандрівників, які встигнуть купити квиток на Віденський бал, який пройде з 31 по перше січня. Порадує гостей австрійської столиці і Віденська опера, де в майбутню новорічну ніч можна буде подивитися оперету «Летюча миша».

Цікаво зустріти Новий рік в Європі можна в Лондоні. У британській столиці першого січня за традицією пройде барвистий Новорічний парад. У цьому веселому святковому ході люблять брати участь як самі лондонці, так і гості міста. Мандрівники в новорічну ніч в Лондоні зможуть орендувати окрему кабінку колеса огляду LondonEye і влаштувати там святкову вечерю. Не менш яскраво і весело проходить зустріч Нового року в Іспанії. В іспанських містах люди не люблять сидіти вдома в новорічну ніч тому, що в цей час на міських вулицях розгортаються грандіозні театралізовані вистави. Святкуючи Новий рік в Іспанії, доведеться під бій курантів з’їсти 12 виноградин. Усім шанувальникам яскравою іспанської культури сподобається зустріч Нового року в Барселоні, де 31 грудня цього року в Палаці Фламенко пройде дуже яскраве хореографічне шоу. Майже за 300 євро тут можна буде не тільки подивитися на те, як майстра виконують фламенко, але і повечеряти за окремим столиком.

Джерело www.prohotel.ru