Canopy by Hilton, новий бренд мережі Hilton Worldwide, покликаний змінити традиційні уявлення про готельному сегменті lifestyle, і компанія Icelandair Hotels розкрили свої плани про запуск першого готелю бренду в столиці Ісландії Рейк’явіку. Очікується, що готель Canopy Reykjavik | City Centre стане першим готелем бренду, який був представлений в жовтні 2014 року.

«Рейк’явік володіє неймовірною енергетикою і є ідеальним місцем для відкриття, мини отель Вояж харьков , нашого першого готелю Canopy by Hilton, — говорить Патрік Фітцгиббон ​​(Patrick Fitzgibbon), старший віце-президент Hilton Worldwide з розвитку в Європі та Африці. — Завдяки зусиллям компанії Icelandair, яка займається розвитком транспортної мережі і просуванням Ісландії на глобальному туристичному ринку, ця країна стала вельми привабливим місцем для подорожей. За останні 15 років кількість мандрівників в Ісландії більш ніж потроїлася, і відкриття готелю Canopy Reykjavik | City Centre створить додатковий імпульс для розвитку динамічної туристичної галузі в цьому місті » .

В даний час готель Canopy Reykjavik | City Centre знаходиться на стадії будівництва і планується до відкриття на початку 2016 року. Він буде розташований на вулиці Хверфісгата (Hverfisgata St), в жвавому районі в центрі міста. Згідно концепції бренду, яка передбачає використання місцевого колориту в естетиці кожного готелю, Canopy Reykjavik | City Centre запропонує гостям відкрите просторе лобі і заспокійливі зони для відпочинку. У барі та ресторані на даху будуть подавати напої та частування протягом усього дня. Крім того, гості зможуть скористатися послугами бістро і спробувати свіжі страви з місцевих продуктів, які можна буде взяти на винос.

«Працюючи над брендом Canopy by Hilton, ми на кожному етапі уважно вивчали звички та уподобання наших клієнтів, в результаті чого був створений бренд, який докорінно змінить уявлення мандрівників про сегмент lifestyle і наблизить гостей до атмосфери тих країн і населених пунктів, які вони відвідують , — зазначає Гері Штеффен (Gary Steffen), глобальний керівник бренду Canopy by Hilton. — Рейк’явік — особливе місце і відрізняється від будь-якого іншого міста на Землі. Його багата культурна спадщина і природна краса повністю відповідають духу Canopy by Hilton. Ми з радісним хвилюванням чекаємо відкриття готелю Canopy Reykjavik | City Centre в 2016 році «.

Для гостей в готелі Canopy Reykjavik | City Centre буде передбачено 115 номерів і люксів. Всередині готель буде оформлений в абсолютно новому стилі, але при цьому повністю збереже елегантні фасади будівлі, що дозволить не порушити архітектурну цілісність міста.

У вартість номера буде включений Wi-Fi і місцевий традиційний сніданок, а по заселенні в номер гості отримають від готелю вітальний подарунок, який стане ще одним нагадуванням про прекрасний відпочинок в Рейк’явіку. Як і у випадку з усіма іншими готелями бренду Canopy by Hilton, особливий вплив на Canopy Reykjavik | City Centre буде надавати місцева середу. Зручне розташування готелю, що розкинувся на цілий квартал на знаменитій вулиці Хверфісгата, дасть гостям можливість не витрачати час на дорогу і гуляти по місту пішки.

Рейк’явік є однією з найчистіших і зелених столиць світу. Крім того, в місті процвітає кулінарна життя і представлено безліч ресторанів високої кухні, які мають високий рейтинг в путівнику Michelin, що приваблює сюди гурманів з усього світу. Розташована всього в двох градусах на південь від Північного полярного кола, Ісландія є однією з небагатьох країн, звідки можна в повному масштабі спостерігати Північне сяйво. В результаті унікального географічного положення в Ісландії весь літній сезон стоїть полярний день, що робить цю країну ще більш привабливою для любителів природи. Завдяки незвичайному вулканічному ландшафту в країні діє багато гарячих джерел, а також є грандіозні, приголомшливі своєю красою льодовики, що притягають туристів з усього світу. У травні 2015 широкої громадськості був представлений другий за величиною льодовик Ісландії — Лаунгйёкюдль (Langjokull) — тепер відвідувачі можуть пройти по тунелю довжиною 500м, прокладеному по центру одного з найбільших льодовиків в Європі.

«Ми встановили прекрасні взаємини з Hilton Worldwide; зокрема, в жовтні 2007 року ми відкрили готель Hilton Reykjavik Nordica, і з тих пір займаємося його управлінням, — говорить Магнеа Торі Хьяалмарсдёоттір (Magnea Thorey Hjálmarsdóttir), керуючий директор Icelandair Hotels. — Рейк’явік — це ідеальне місце для розвитку бренду Canopy by Hilton, оскільки між цим динамічним містом і новим lifestyle брендом існує вельми сильний зв’язок. Бренд Canopy by Hilton буде відігравати важливу роль у подальшому розвитку Рейк’явіка в якості одного з ідеальних напрямків для тих мандрівників, хто хоче познайомитися з місцевою культурою, насолодитися захоплюючими красою природи та місцевими розвагами «.

Новий готель буде перебувати під управлінням компанії Icelandair Hotels, дочірньої компанії холдингу Icelandair Group і довгострокового партнера Hilton Worldwide. Компанія управляє готелем Hilton Reykjavik Nordica з моменту відкриття готелю в 2007 році. Холдинг Icelandair підтримує розвиток туризму в країні, зокрема, налагоджуючи прямі рейси з Рейк’явіка в міста Північної Америки та Європи.

Готель Canopy Reykjavik братиме участь в Hilton HHonors®, єдиною програмою лояльності в світі, що дозволяє гостям отримувати бали і милі (Points & Miles®), а також використовувати накопичені бали для бронювання готелів без обмежень на дати проживання більш ніж в 4350 готелях по всьому світу . Учасники програми Hilton HHonors, забронювали номер безпосередньо через сайт www.canopybyhilton.com, зможуть скористатися наступними перевагами: цифровий реєстрацією, можливістю вибору номера і безкоштовним доступом Wi-Fi.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.