Приватний сектор в Іспанії значно перевершує готелі по числу ліжко-місць, эконом гостиница харьков , що показує аналіз туристичного ринку цієї країни. Власниками іспанської приватної нерухомості в оренду для туристів пропонується близько 2,7 млн ​​ліжок.

Таку статистику наводить туристична компанія Exceltur, яка провела відповідне дослідження. В ході нього виявлено, що готельний бізнес в Іспанії в 2014 році розпорядженні лише 2,4 млн ліжок, що більш ніж на 10 відсотків поступається 2,7 млн ​​спальних місць приватного сектору, які можна було знайти через популярні онлайн-сервіси з оренди житла в Іспанії.

Приміром, тільки на сервісі Airbnb в 2014 році було розміщено 278 000 оголошень власників нерухомості, які здавали в оренду свої будинки і квартири. І представники компанії Exceltur відзначають, що в даний час приватні пропозиції у туристичній галузі знаходяться на підйомі, особливо яскраво вираженому в Барселоні, де 64% пропонованих номерів знаходяться в приватних будинках і тільки 36% в готелях і готелях.

За статистикою світової туристичної організації, саме Іспанія є найпопулярнішим напрямком для туристів, випереджаючи йдуть слідом США і Францію. У 2014 році в цю європейську країну приїхало 65 мільйонів іноземних туристів, що стало рекордом, але потік мандрівників до Іспанії все одно продовжує зростати. Туризм є основним джерелом доходу для іспанської економіки, в цій сфері працює кожен одинадцятий житель країни. Зниження доходу Іспанії може статися, якщо будуть введені штрафи і обмеження у сфері короткострокової оренди житла, так вважають аналітики.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.