Початок літа видався дуже насиченим для Петербурга, і як наслідок, для готелю Corinthia St.Petersburg, мiнi отелю харьков. Глобальні ділові заходи поступово змінювалися соціально значущими, і готель знайшов свою роль і взяв безпосередню участь у найважливіших з них. Наприкінці червня заслужену увагу мешканців та гостей міста привернув до себе соціально-культурний екологічний проект «Відкритий фестиваль« Зелений Петербург ».
Це унікальний проект просвітницького формату, покликаний надихнути суспільство на дбайливе ставлення до навколишнього середовища через естетику, етичне споживання, здоровий спосіб життя і нові технології. Як сертифікований Еко-Готель Corinthia St.Petersburg не залишився осторонь, і підтримав даний проект в якості головного партнера заходу. Організатори фестивалю, в свою чергу, відзначили заслуги готелю в галузі екології та вручили нагороду «Екологія в бізнесі і технологіях», що стало приємною несподіванкою.

У день відкриття фестивалю відбувся гала-концерт, який відвідали Голова Комісії Закса СПб з природокористування В.П.Ложечко, теле-радіо ведучий Михайло Верещагін, Генеральний консул Данії Торнбьёрн Ліндмарк, відома телеведуча Аріна Шарапова, актор і режисер Андрій Носков, а також багато інші діячі культури і мистецтв, для яких питання екології залишається першочергово важливим.

Після церемонії відкриття фестивалю та вручення нагород, гості заходу були запрошені на виставку робіт сучасного художника Олексія Сергієнка, що працює в напрямку поп-арт. Олексій представив колекцію картин «Батьківщина», на основі якої не так давно він випустив лінію одягу з однойменною назвою.

Хочеться відзначити важливість і актуальність екологічного проекту «Зелений Петербург», який нагадав, що екологія залежить від кожного з нас, і наше ставлення до навколишнього середовища сьогодні визначає якість нашого життя завтра. Corinthia Hotel St.Petersburg закликає своїх співробітників піклуватися про природу і навколишнє середовище щодня. Готель дякує кожному з Вас за особистий внесок у підтримання іміджу Еко-Готелю.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, индексируемая пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту ProHotel.ru обов’язкове. Передрук матеріалів сайту в традиційних ЗМІ допускається тільки з письмового дозволу редакції.